Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Adopcijas pieteikums rajona tiesai - paraugs

Deltron

Karlsons

Defise
"Meitenes, man lūgums, varbūt kāda var atsūtīt špikeri Pieteikumam par adopcijas apstiprināšanu rajona tiesai."

Lai nepārbaudītu Manikas meistarību uz vienas kājas nolekt uz pagrabu un ar godu tikt arī atpakaļ, varbūt Tu tomēr piekristu špikeri saņemt no puiša? Ja tādu iespēju pieļauj, tad atsūti uz CP savu e-pasta adresi, aizsūtīšu!

Defise

Manika
Paldies par atsaucību. Karlsons apžēlojās i par Tevi, i par mani! Gaidīšu no viņa e-pastu! Sirsnīgs paldies jums abiem! Pārējie aizgājuši "partizānos", jo kopš ieliku savu lūgumu, skatītāju bijis vairāk kā simts, bet apžēlojāties tik jūs abi!

Dzīvei pašai par sevi nav jēgas. Dzīve ir tikai iespēja - šādu jēgu radīt.

Defise
Nu lūk, "не перевелись еще рыцари" uz zemes!
"Vīrietis labākajos gados" ka no pasakas atlīdoja un izglāba gan Jūs, gan manu otru kāju, kuru mierīgi pa ceļam varētu salauzt.
Nu man prieks!

Par partizāniem - ne jau visi tos dokumentus glabā. Neesmu droša arī, ka man tieši pieteikums ir saglabājies...

... Женщина, с которой тяжело,
Но без которой во сто крат сложнее...

Es arī gribētu ..

Varbūt varētu man arī uz e-pastu atsūtīt.

Karlsons

Minky
"Varbūt varētu man arī uz e-pastu atsūtīt."

Bet protams, žēl jau nav! Tik', ja apsolies nenostučīt pieteikuma autorei, jo nav mans garadarbs!
Bet kas jums tās par nedraudzīgām bāriņtiesām? Mūsu kuratore (starp citu, no cālī visvairāk peltās Bāriņtiesas) bez vismazākā mūsu lūguma atsūtīja ne tikai paraugu, bet pilnībā gatavu pieteikumu, atlika tikai izdrukāt un iesniegt tiesā! Bet nu tas varbūt tāpēc, ka neizskatījos gana spējīgs pats tik grūtu darbu veikt....?! Nesapratu, ka patiesībā man bija jājūtas apvainotam, iedomājos, ka mums Latvijā vienkārši jaukas bāriņtiesas ...

Karlsons
Apsolos . Un iepriekš pateicos.

Es savai speciālistei nemaz par to nejautāju. Nākamajā reizē jautāšu.

Laikam pirmajā reizē bija pateikts,ka jāraksta pašiem. Bet tas jau kaut kur sen pazudis, un bija tik sen. Gribu pierakstīt to ,,labo,, teikumu par bērnu tiesībām, lai lietu izskata ārpus kārtas.

Man arī lūdzu atsūtiet...

Karlsons:
Vai jus nevaretu ludzu atsutit ari man so pieteikumu uz epastu lenuciite@inbox.lv ?Vai ja kadam vel ir varat drosi sutit.
Ieprieks pateicos visiem:-)

Karlsons

lienucite
Vai jus nevaretu ludzu atsutit ari man so pieteikumu ...

Iekopēju pieteikuma paraugu un nosūtīju uz CP! Tādējādi laikam tikai nobruka teksta izkārtojums, ko, pieņemu, var atkal viegli atjaunot! Paskaties, vai varēsi lietot!

Defise

lienucite
Visdrīzāk, ka "visu" nebūs, jo atsaucās tikai Karlsons... un Manika. Diemžēl!

Dzīvei pašai par sevi nav jēgas. Dzīve ir tikai iespēja - šādu jēgu radīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15573934