Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

SEPTEMBER 2005 bija, ir un būs ...

zaļums

Mēs uz tusiņu nebūsism, jo šajā datumā jau krietni pasen mums ieplānots cits pasākums. Pēc Lieldienām jebkurā laikā

Papildināts 21.03.2010 18:35:21:

Rūdis arī lasa vārdus, kas ir ar lielajiem drukātajiem burtiem, kad pašam ir lasāmais noskaņojums, bet ja uzaicināšu palasīt, pamācīties, tad ķēmosies un nekā....

Nu,bet varbūt tad nepieciešams cits datums? Lūdzu rīt visu izlemiet!

Papildināts 21.03.2010 20:08:07:

Žakam divas dienas t ap 40,tagad 38,6.

Papildināts 21.03.2010 20:10:52:

bux
Es arī mokos ar neizpratni kā labāk sadalīt laiku un uzmanību bērniem. Un nevaru saprast vai pietiekami vai nē. Liekas,ka mūsu vecākiem gan tādas problēmas nebija,jo tad neviens nerunāja pr kaut kādu uzmanības nepieciešamību bērnam utt. Dažreiz domāju vai tikai neesam otrā grāvī,kad vecāki bieži jūtas par visu ko vainīgi bērna priekšā...ej nu sazini. Tiešām neko sakarīgu neesmu izdomājusi.

i-laure

Dažreiz domāju vai tikai neesam otrā grāvī,kad vecāki bieži jūtas par visu ko vainīgi bērna priekšā..
Es arī bieži par šito domāju... Brīžiem liekas, ka tā avainas sajūta mani pārņem pārāk daudz... Un tas daudz vairāk traucē saskarsmei nekā es par to nedomātu un ļautu ritēt visam kā nu ir

i-laure
Kad pirms gada biju pie Vitas Kalniņas Līnā,tad viņa man teica,ka drīzāk izklausās,ka es pārcenšos,domādama,ka tik nav par maz uzmanības,ka labāk atslābt.... eh,vjadzētu pie viņas vēl aiziet..vienkārši parunāties,lai gūtu atbalstu

Papildināts 22.03.2010 12:24:40:

Parunāju ar cecily un vienojāmies,ka paliek spēkā tas 27. datums,jo savādāk tāpat nespēsim vienoties par visiem piemērotu datumu.

Tātad 27. martā pulksten 17 pie cecily Cālīštusiņš.

Visas,kuras vēlās satikties un salaist kopā spēlēties mūsu cālīšus,laipni aicinātas.

Līdzi jāņem kaut kas ēdams.Ja vēlās precizēt,kas-uzrakstiet draugos cecily.

Papildināts 22.03.2010 12:26:52:

sandrela
Lūdzu šoreiz neaizmirsti,ka sestdien cāļtusiņš

Mainīja Valrieksts, 22.03.2010 12:27:30

Valrieksts

Lūdzu šoreiz neaizmirsti,ka sestdien cāļtusiņš Nu jā, iepriekšejā reizē aizmirsu.

Pagaidām nevaru dod 100% atbildi vai būšu, jo es jau varu saplānot, bet dzīvē notiek visādi. Nezinu kā citiem, bet mums ar plānošanu grūti, jo tik bieži viss nobrūk - ta kāds slims, ta kādam kāds svarīgs mēģinājums utt Ceru gan, ka tiksim vismaz abas ar Emīliju.

Es piesakos uz tusu ar Dagmāru un Anniņu Mums tieši suņu izstāde un vakarpusē Bubis(Dagmāra) varētu satikt savus vienaudžus Es paskatos parasti video no viena tusiņa kur bijām jau kad Dagmāra sēdēja (kautkādi 7 mēneši laikam:) Super

Mainīja Marita, 23.03.2010 12:43:01

Nu gan hoķītis panesās...

i-laure

BetaE

Papildināts 23.03.2010 22:56:44:

ehhhh

bux
Kurš Tev ticis no dermatīta vaļā - lielais jeb mazais? Man lielajam mazāk, bet joprojām šad tad kaut kas izmetas:(

Valrieksts

Pagaidām izskatās, ka būsim ;)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15574015