Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

SEPTEMBER 2005 bija, ir un būs ...

zaļums

Pec pēdējā info , tusiņš nenotiek, jo Edvardiņš apslimis ...

Takā esmu jau Rīgā, nevarēju atrak uzrakstit..

Diemžēl gadijās tā,ka pasākums pēkšņi ,dažas stundas pirms, bija jāatceļ,jo cecily Edvardiņš saslima. Pie tam netiku pie interneta,kam bija telefoni,piezvanīju . Ceru,ka neviena velti neatbrauca. Labi,ka BetaE vismaz tika pie interneta,bet arī jau par vēlu.

Mainīja Valrieksts, 28.03.2010 16:26:14

cecily

Edvardiņš lai veseļojas

Mums sestdiena izrādījas gana neveiksmīga diena. Kamēr bijā izstādē Ražots Latvijā Olimpiskajā sporta centrā kāds nelietis atlauza mūsu auto un nozaga magnetofonu un nazi! Signalizācija gan bija nostrādājusi, bet... Šofera durvju atslēga uzlauzta tik profesionāli, ka vizuāli gandrīz pat pateikt nevar. Un maģītis noņemts ļoti rūpīgi - nav nekas ne saplēsts, ne ar varu norauts - viss mierīgi atvienots. Mēs no šitādiem neliešiem ciešam pirmo reizi, tāpēc arī pārdzīvojums ļoti sāpīgs.

Ir skumji kad apzinies ka kādreiz tavi vismīļakie cilvēki aizies, bet ir nežēlīgi sāpīgi kad tas tomēr notiek................

Šovakar manas mīļās māmuliņas sirds parstāja pukstēt ...............................................................

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1259.gif[/img] http://tinyurl.com/cr3sy

zaļums
Es Tev jūtu līdzi... Un ļoti labi saprotu, kā Tu jūties. Lai gan zini, ka šajā situācijā tas bija nenovēršami, ir sāpīgi, ļoti sāpīgi... Turies.

Birthdays are good for you. The more you have, the longer you live.

zaļums
Izsaku visdziļāko līdzjūtību Turies

i-laure

zaļums
Visdziļākā līdzjūtība Tev un tavai ģimenei. Skumji, smagi, bet turies!

zaļums
Mīļā turies! Izsaku visdziļāko līdzjūtību. Man arī joprojām šķiet, ka tētis tepat kaut kur vien ir, kaut 3 mēneši jau pagājuši.

Un vispār mums kaut kāds melnais periods dzīvē iestājies, vīru palaida no darba, pēc 3 mēn līgums beidzas un viss (labi vismaz ka deva kādu laiku attapties). Latvijā viņam neko neatrast, tad nu ceram, ka vismaz ārzemēs kaut ko izdosies atrast. Stress nenormāls, bērni slimo nonstopā, vispār nezinu, ceru, ka pēc šītās bedres mūs sagaida kāds saulains pakalniņš, citād vairs jau nav spēka. Jau sāku domāt par bērniem, kā viņi pārdzīvos un uztvers tādu mētāšanos no vienas valsts uz otru, ja nāksies to darīt... Ceru, ka vismaz nenāksies pārcelties uz Indiju, man tas šķiet par tālu, nespēšu izturēt tik tālu no mājām, otrs - mani alergiskie bērni to piesārņoto gaisu nezinu vai izturēs. eh

zaļums
Izsaku līdzjūtību. Paies daudz,daudz gadi un jūs atkal ,tur augšā,satiksieties....

Papildināts 05.04.2010 21:05:18:

sandrela
fui,cik nepatīkama pieredze..

Papildināts 05.04.2010 21:06:52:

pincene
Turaties!!! No sirds novēlu jums ātrāk iegūt atkal stabilitātes un drošības sajūtu. Un bērniņiem veselību. Noteikti pēc laika viss atkal būs labāk.

Valrieksts
Paldies! Ticu, ka viss nokārtosies un būs labi.

zaļums
Man tepat cālī (kad nomira tētis) ieteica izlasīt M.Ņūtona grāmatu "Dvēseļu ceļojums" un "Dvēseļu liktenis". Daudzi šīs grāmatas atrod tieši pēc tuvinieku nāves. Es lasu otro un varu apgalvot, ja tici visam, kas tur rakstīts, tad dzīvot ir daudz vieglāk un savādāk. Arī akceptēt tuvinieku aiziešanu ir daudz vieglāk. Tik nu jātic.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15574015