Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

SEPTEMBER 2005 bija, ir un būs ...

zaļums

Sveiciens visām, es esmu POGIŅA vai PO, neatceros, kā toreiz logojos un uz tiem nikiem iekšā vairs netieku, tādēļ izveidoju jaunu.

Milzīgs pārsteigums un prieks redzēt jūs vēl te tērzējam...

Terēze arī uzsākusi skolas gaitas, klasē 22 bērni, skolotāja feina, tika tur pat kur lielākā māsa Estere, bet mēs esam pārcēlušies uz Ogri un nu viss ir krietni sarežģītāk samenedžēt. Par cik man Rīga vajadzīga (par Ogrēnieti diez vai kādreiz kļūšu), tad mazo brāli Emīlu vedu 2x nedēļā uz Rīgu Mazajā Prātniekā (nu patīk mus tur vēl jo projām), iegrozījāmies tā, ka varu tajās dienās Terēzi jau vest mājās pēc 14tiem. Par cik viņai divas skolas vienā (klāt mūzikas skola), tad mācības pārsvarā beidzas ap 15tiem (bet viņa pie slodzes pieradusi jau sen), tad vēl 2x nedēļā dzied un māsa atkal 2x nedēļā citās dienās dzied, viss Rīgā. Emīlam arī jāmeklē klāt pulciņi, jo nu jau 3.5gadi, nevar visu laiku mammai blakus sēdēt mīļš jau bez gala. Vīrs saukā mūs par mīlas balodīšiem zvana un prasa "kā tad maniem balodīšiem iet?"

Vēl visai jezgai klāt nācis ģimenes lielais jaunums....gaidu 4to....

Šodien noskatīju arī Ogrē dažas vietas, kur meitenēm nodarboties (lai nav tikai dziedāšanas, vajag ko fizisku klāt), arī man bet nedaudz atceļas, jo kurš gan tādu ar lielu vēderu kur ņems gribēju dejot, dziedāt, pasportot, slēpot

Apbrīnoju mammas, kuras spēj strādāt (turklāt labi pelnīt), audzināt trīs bērnus, māju uzturēt kārtībā, būt lietas kursā par visiem pulciņiem skolām, drēbēm, jubilejām un vēl weekendos uzņemts ciemos regulāri draugus, vai kur doties.....

es noteikti tā nevaru. gribētu vīram finasiāli piepalīdzēt, bet vēl ideja kā nav radusies, gaidu piemērotu brīvības mirkli kad apsmadzeņot, bet tāds vēl pa šiem gadiem nav gadījies esmu pilna laika mamma, noteikti ne mājsaimniece - tādai sanāk būt tik īpašos iedvesmas brīžos Un mājās būt sanāk reti. sakarā ar lielo jaunumu protams laiks būs vairāk, jau tagad ir, esam 2-3x nedēļā mājās ar Emīlu Ogrē (tas kamēr vēl neesam iegrozījušies režīmā un iestājušies pulciņos), pārējos menedžeju pa telefonu

patiesībā liels atvieglojums ir ka Esterei jau 9.5gadi, pati visur kur vajag var nokļūt un izbraukt, savāc skolā māsu un ja nu galīgi nekā arī pašas no Rīgas mājās uz Ogri tiks...

izplūdu...

IevaP

Kad gaidāms?

Apbrīnoju mammas, kuras spēj strādāt (turklāt labi pelnīt), audzināt trīs bērnus, māju uzturēt kārtībā, būt lietas kursā par visiem pulciņiem skolām, drēbēm, jubilejām un vēl weekendos uzņemts ciemos regulāri draugus, vai kur doties
Domāju, ka no šiem visus punktus izpildīt nav iespējams. Kaut kas, ko ģimene uzskata par mazāk svarīgu, atkrīt. Manā gadījumā atmesti ir pulciņi, jo nevaru izvadāt, un mājas kopšana (algoju palīgu).

bux

gaidāms uz februāra vidu

Papildināts 11.09.2012 18:42:

bux
mūsu pulciņi jau ar palikuši tikai katrai meitenei viens un Emīlam vēl vispār nekas. meitenes dzied labās grupās un to mestnost pašlaik nevaram, klāt nāk koncerti....

mājkalpotāja labajos laikos bija, reizi un pat divas nedēļā, bet nelīdzēja, trīs mazi bērni un suns, man katru dienu ir jāsūc māja un bardaks. iespējams esmu pārāk liela pedante un to ko vēlos nav nemaz iespējams realizēt. cenšos sev iemāc tik traki par to "necepties". Man arī iespējams nepaveicās, jo ar darbu nebiju gluži apmierināta.

i-laure

Man jau arī liekas, ka visus punktus izpildīt nevar, bet pulciņus gan uzskatu ar ļoti svarīgiem bērnu attīstībai. Lielajam tagad arī skolā pagarinātā grupā ir dejas, koris, veidošana un angļu valoda. katru dienu kas cits. Tā kā nodarbināts uz pilnu slodzi. Jau vairākus gadus trenējas sporta vingrošana un treniņi 6x nedēļā. Kopā arī mazo arī dzied 3x nedēļā. protams, gadās ko izlaist, bet cenšamies, lai tiek. No mums tas protams, prasa milzu piepūli, bet tas ir tā vērts. Cietējos mums ir māja. bet ir palīgs ka veļas mašīna un veļas žāvētājs, tas ieekonomē milzum daudz laika.

i-laure
par pulciņiem piekrītu, būtu pietiekami priekš visiem trim bērniem finanses, ietu visur kur. Diemžēl mūsu skola nepiedāvā pulciņus. kādreiz arī vedu meitas miera ielā sporta vingrošanā, tagad esam pārcelušies uz Ogri. jāapgust viss no jauna, jāievāc info, bet trakākais, ka visi jau ta pa R"igu, tik es ar Emīlu trīs reizes nedēļā Ogrē, kurš vadās?? Vīrs šķiet gan būtu ar mieru, ka mēs te visi draudzīgi dzivotu Ogrē, mācitos Ogrē un viņs tik Rīgā strādātu, bet es noteikti nē. Esmu un palikšu Ridziniece. un sūri grūto 9 gadus veidoto ceļu meitām uz to, kur viņas ir tagad es tā vienkārši neatmetīšu. tad jau biznesmenim ar var pateikt, nu viss lai ir bankrots tavam biznesam, sāc ko citu....tā nu te menedžējam.

i-laure
kur tavs mācās?

i-laure

IevaP
Mēs jau pa Ventspili. Visi pulciņi te ir bezmaksas un izvēle ļoti liela. Vēl arī audzinātāja noteiktās dienās bērnus ved pēc stundām uz Jaunrades namu, kur tad katrs bērns aiziet uz savu nodarbību un vecākam tik jāsavāc bērns pēc nodarbības. Protams, ka mūsu gadījumā ļoti viss jāplāno, jo abiem ar vīru pa 2 darbiem, bet ir paveicies, ka ir arī izpalīdzīgi draugi. Un pavisam drīz atgriezīsies no ārzemēm mana mamma, kas zelta vērts, jo palīdz mazos visur izvadāt.

IevaP
apsveicu drosmiiigaa !! ) man pa laikam raadaas murgi, kaa tiktu galaa, ja ceturtais pieteiktos bet vispaar laikam kad vajag, tad var. un viss.

lai viss izdodas!!!

šodien uzzinu par dažiem lielos jaunums no cāļā, IevaP
laimīgā!

es arī gribu!

Nu sliņķītes, pusgadu neviena ieraksta

Čau. (ieraksts ierakstīts )

Es vēl tepat - cīnos, plosos, mocos, priecājos. Bērni vēl joprojām divi. Pieteicies neviens nav un arī plānots netiek.

Dzīvoju divu iemeslu dēļ: 1. Es piedzimu. 2. Neesmu vēl nomirusi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15574015