City fitness

Kristineee

Slēdza Kristineee: ":)".

Meitenes, vai kāda no Jums apmeklē šos city fitnesus?

kādas atsauksmītes??
cenas?

gribētos ko vairāk uzzināt....

Tie klubi atrodās vairākās Rīgas vietās (rajonos). Varbūt labāk uzrakstīt par kuru konkrēti tu interesējies? Esmu apmeklējusi to, kas ir Āgenskalnā. Nu neko - viss ok!

Cenas ir norādītas City fitness mājaslapā!

Mainīja Brix, 19.03.2010 15:55:31

es esmu bijusi gan āgenskalnā (nekāda vaina), gan viesnīcā, aizmirsu uz sitien kā sauca....tur es gāju uz ūdens airobiku... bij okey... tikai tad kad samazināja abonamenta maksu.. bija nežēlīgi grūti tikt uz nodarbībām, jo sāka veidoties rindas....tieši tāpēc jau kādu laiku neeju....bet vairāk vai mazāk arī viesnīcā bija labi....pat vairāk patika nekā āgenskalnā...vairāk vietas, dušas likās labākas...nošķirtākas...personāls bija gan tur, gan tur atsaucīgs....visā visumā....

Mainīja renjchiks, 19.03.2010 15:59:24

Esmu gājusi uz Berga Bazāru, patreiz apmleklēju Radisson Blu un šad tad kādas nodarbības āgenskalnā. Man patīk! :)

Dzīve ir neitrālu notikumu virkne, viss atkarigs no to uztveres.

Brix
intrese Agenskalna un Radisona

renjchiks
Jums abonoments?

sieviete.dieviete

Blu??

Ļoti patika tajā,kas pie Spices

Nu īsti nezinu ko lai saku - tiešām OK. Pirmajā reizē man sastādīja treneris programmu, ko varu patstāvīgi veikt (tas viss bez maksas). Izstāstīju, ko vēlos sasniegt (piemēram, tvitrāku dupsi iegūt, lielākus roku muskuļus utt.) un pēc manām vēlmēm tika izstrādāta vingrošanas programma tieši man. Pirmajā reizē arī parādīja kā visi trenažieri darbojas.

Vairs gan neeju kādu gadu. Kāpēc? Pirmkārt, cenas pacēla, kas man īsti vairs nebija pa kabatai, kā arī īsti laiks nepietika, lai vakarus atbrīvētu vingrošanai. Otrkārt, neapmierināja citu sieviešu "uzvedība" kopējajās ģērbtuvēs (bet tas jau cits stāsts, administrācijai un vispār klubam ar to nekāda sakara).

Brix

Uz kurieni Jūs gājāt?

Liepaja

Kristineee
Ir nacies apmeklet 3 no CF klubiem, visi patika. Sobrid eju uz Bowlero, esmu sajusma. Nopirku abonementu akcijas laika, sobrid par Multikarti maksaju Ls 23. Nemot vera plaso piedavajumu, sanak pa leto. Vienigais minuss, ka dala nodarbibas ir tik pieprasitas, ka laicigi japierakstas. Bet tas jau vairak pasdisciplinas jautajums. ;)

kristel

vēl pirms multikartes gāju uz Radison blū - nu neteiktu ka līmenis bija labs. Zuda regulāri laiki no kartes derīguma, kaut es sastādīju grafiku, kurās dienās eju un uzreiz palūdzu lai mani reģistrē nodarbībām (uz konkrētu dienu un laikiem) - to viņas darīja tā negribīgi. ar tām skuķenēm strīdēties vispār bija bezjēdzīgi, rakstīju e-pastus vadībai un kā par brīnumu vienmēr atradās pazudušās dienas. tagad baigi pietrūkst saunas - bet kaut kā pārdzīvoju. Laikā kad tīra baseinu - janvāris vai februāris, tad visas kas gāja peldēt, nāk uz aerobiku, pārblīvēts. Pavasaros, nav ko telpās elpot un viss tik sintētisks ka man mūždien mati elektrizējās. jogu uzreiz izsvītroju no saraksta, jo tur tikt nereāli bija. un ja tikt varēja, tad vietas bija sadalītas līdz špickastītes atstarpēm.

ak jā atceros, 1x biju arī Berga bazārā. tur vispār neloģiski izvietots viss. Trenažieri kāpņu laukumos, un tie kas nāk no ielas, spiežās garām ar visiem ielas apģērbiem uz ģēbtuvi kas atrodas 3 stāvā.

vispār visi city ir mazi. vienīgi man paziņas ir sajūsmā par Bowlero, bet tas man patālu. man tuvu pie mājas radison Blū.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
15575756