City fitness

Kristineee

Slēdza Kristineee: ":)".

Es gāju Āgenskalnā, kā jau sākumā minēju :)

Es eju uz Radison blu, pa lielam jau taisnība ir, kā te raksta- tagad, kad ar multikarti ir izdevīgāk iet, maksājot tos 22,99, ļaužu dikti daudz iet, ja gadās PIK stunda, jāgaida uz trenažieri vai skapīša atslēdziņu tas sestdien gadās ap 12 dienā. Un tas man ne visai, jo esu rēķinājusies ar laiku sportojot, bet ne gaidot trenažieri vai uz skapi. Pilns ar cilvēkiem. Un ja paralēli notiek nodarbības vairākas piem, baseinā un zālē, sieviešu ģērbtuvē vispār grūti apgriezties, bail, ka ar savu pliko dibenu kur neuzduries bet visādi citādi- man jau patīk. Ar personālu nav problēmas bijušas, vakarā gan ir viņas tādas flegmātiskas, bet nu- ja darbs sākas 7.00- līdz 23. nevar Goļivudas smaidu gaidīt :)

Apmeklēju Āgenskalnā, patīk. D-dienas vidū pavisam patukšs, personāls ok Esmu bijusi arī Bowlero no rītiem un vakaros, pilnāks, maz dušu, bet citādi ok.

kristel

Denize24

man nevajag Goļivudas smaidu, man vajag lai ir sakārtota sistēma, - reģistrējot manus apmeklējumus, uz kuriem es esmu pieteikusies ar rezervi uz priekšu, lai točna tiktu uz nodarbību. nevis man katru otro reizi jācīnās stāstot, ka es apmeklēju visas nodarbības un ka mana karte nevar beigties ātrāk par kaut kādu konkrētu xx datumu.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
15575756