Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gela nadzinji,iesakiet centra kur?

kvapne

Labdien!ta ka mana meistarite aizbrauca prom no LV,es jau pusgadu mekleju sev manikiri.Meitenes,iesakiet ludzu,meistariti,kurai tiesam ir pieredze,un kura taisot Francu nagus,var ideali novilkt balto liniju.Es pa so pusgadu esmu saskarusies gan ar tam kuras taisa nagus ar kabatinjam,gan ar tam ,kuras šķībi zime balto liniju.kajam gela uzliksana arii interesee.

Paldies!

vai tad,jus skaistules no calja nepiaudzejat sev gela nagus?visas dabigas?

Elllucis

Mana ar jau prom pusgadu (hmm, moš mums viena bija?)... Es tā arī neesmu atradusi vietā tādu, lai kā agrāk būtu sajūsmā par saviem nagiem ik reizi, kad tiek veikta profilakse.... Pastaigāju te pie vienas, te pie otras, bet dikti ilgojos pēc savas meistares :(

Atrast nevis kādu ar kuru dzīvot kopā, bet kādu bez kura nav iespējams dzīvot.

Elllucis
manu sauca Gundega.

lidz šim vispar nezinaju,ka izskatas kabatiņas un šķība balta linija.

apvienojamies meklesana.

Elllucis

man bija Anda. Es savukārt jau biju aizmirsusi kā ir līdz sīkumam apstāstīt ko Tu īsti gribi, jo varēju pilnībā uz viņu paļauties, vnk informējot par krāsu gammu.

Es tagad pāris reizes biju pie Jolantas Līdigas.

kvapne

hmmm... ja tā ir tā pati Gundega pie kuras gāju taisīt kājām nagus, tad esmu apbēdināta. Būs jāpamēģina viņai uzzvanīt. Pēdējo reizi biju pagājušovasar.

karjeriste
Gundega aizbrauca uz UK pirms pusgada,paskaties draugos Gundega Priede ir ta pati vai nav.

Elllucis
atradu draugos to Jolantu,albumos francisi vinjai sakarigi izskatas,iesu meginat.

kvapne
es varētu ieteikt SUPERIGU krieviski runājošo meistari Iļgjuciemā Ludmilu - ar lielu poieredzi un ļoti labu gaumi

gemini
man vienalga kaada valoda runaa.Ilguciems ta ka patalu,nu labi varbut noderes.varbut kaut kur var vinjas albuminjus paskatities?tel.nosuti?

Elllucis

gemini
man Iļģuciems būtu ok. Jā, vai var kaut kur tos darbus aplūkot un uzzināt cenas?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15596112