Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gela nadzinji,iesakiet centra kur?

kvapne

Iesaku!

Meistare strādajusi Coalaa, Dzintreks - superiiga - gan french, gan jebkaadi citi nagi - taisa ljoti kvalitatiivi.

Dziivo centraa.

Es jau kuro gadu pie vinjas eju, esmu savas draudzenes pazinjas suutiijusi - visi ir "apstaajushies" pie vinjas!

Ksenija, tel.26888758

Jūs ar tiem "francīšiem" esat mēģinājušas kaut kartupeļus nomizot?

sinija
Jautājums pilnīgi nevietā!

Sintra

sinija

esmu un ne tikai kartupeļus un nav ne vainas. Vieglāk kā ar pašas nagiem :D Dzīve vienkāršāka un ķēpa mazāka!!!

Pati izdomāju, pati apvainojos!

karjeriste
Kāpēc jautājums nevietā?Es tikai pie izdevības painteresējos-kā ir,jo man nekad tādi nagi nav bijuši.

Sintra

sinija

parasti jau nesāk ar garajiem. Sāk ar īsiem, bet tad sākas tāda kā lielummānija, kad saprot, ka nekas netraucē, tad sāk likt arvien garākus, jo pierod :D Tad atkal saprotu, ka nav tie garie tik smuki un turpinu likt īsākus,lai ir solīdi :)

Sintra
Iespējams būs interesants jautājums,bet tomēr...Vai gēla nagus var uzlikt jebkādām nagu formām?Man,piemēram,abām rokām vidējiem pirkstiem ir platāki nagi nekā pārējie.Līdz šim esmu audzējusi tikai "savus" nagus.Dzēru nagiem paredzētos vitamīnus un viskautko smērēju uz naga lai tie būtu stiprāki,jo kā jau dabīgie tomēr lūzt vairāk(es domāju).Ķēpa jau milzīga.

Sintra

Domāju, ka tam nav nekādas nozīmes, jo tagad daudzi meistari vairs neliek uz tipšiem un, ja arī liek, bet gan vnk gēlu (man uz kāzām lika un turējās ideāli), un nedomāju, ka tev vidējais pirksts ir lielāks par tipša lielāko mēru :D

lasijot forumu pieķēru sevi uz diomas, ka arī man bija tāda pati problēma kad mana nagu meistare aizbrauca uz ārzemēm... es arī ilgi meklēju to cilvēku kas spētu kvalitatīvi uzlikt nadziņus.... gandrīz pēc gada meklējumiem atradu salonu pašā Rīgas centrā kur nu beidzot man uztaisīja skaistus nadziņus... esmu aizmirsusi kā vispār izskatās kabatas, un vel ne viens nadzīņš nav nolauzis.... un frenču arī taisa perfekti .... negribu taisīt te nekādu reklāmu, bet ja kādam interisē tad droši rakstiem

kvapne
Mana meistarīte gan nav centrā, bet Vecmīlgrāvī, bet brauciens pavisam droši būs to vērts, jo viņa strādā tik kvalitatīvi, ka var ar nagiem staigāt 1,5 mēnesi starp profilaksēm bez bēdām

Laime,protams, nav atkarīga no naudas, taču daudz patīkamāk ir raudāt limuzīnā nekā autobusā.

http://lv.uniteddogs.com/user/MademoiseLLe 

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15596112