Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Matu putas

Pinduks

Kā zināms, matu putas sausina matus. Vai ir tāds fenomens sastopams, kā putas, kas nesatur spirtu (alkoholu)?

Kādas putas labāk lietot, lai matus padarītu nevis "grabošus" bet tādus kā nogludinātus un tie netiktu pārmērīgi sausināti?

Vai arī, pārformulējot jautājumu, ko lietot dabīgi čirkainos matos, lai tās čirkas savaldītu, bet tajā pat laikā neiegūtu grabošas lokas vai salipušas čirkas?

Mainīja Pinduks, 22.03.2010 10:47:30

Wella ir kolosālas putas ; paredzētas lietošanai pēc mazgāšanas, nav jāizskalo. Diemžēl no dabīgā gala neko piemērotu tā arī nav izdevies atrast, tāpēc pati lietoju šīs nu jau kādus gadus 7-8. Precīzu nosaukumu gan neatceros, bet Wella veikalā uz Lāčplēša ielas noteikti zinās teikt. Viņas tāda violetīgi sārtā iepakojumā, domātas bojātiem matiem.

Toni&Guy Boost -It mousse Ljoti labas, nesakjepina matus, bet stur gan alkoholu

Zux

paredzētas lietošanai pēc mazgāšanas, nav jāizskalo.

Putas nav jāskalo pēc mazgāšanas, jo tad jau tās nav nozīmes lietot. Ieziež mitros matos un pēc tam ieveido kā vēlas.

Pinduks

Kādas putas labāk lietot, lai matus padarītu nevis "grabošus"

Ka to var panākt?

Vai arī, pārformulējot jautājumu, ko lietot dabīgi čirkainos matos, lai tās čirkas savaldītu

man no dabas ir skaisti un lokaini mati, bet, kad es gribu pārmaiņas pēc gludus, tad lieku putas un ar fēnu un sukas palīdzību žāvēju un tad pie reizes nostiepju.

Harveja

Kādas putas labāk lietot, lai matus padarītu nevis "grabošus" Ka to var panākt?
To var panākt slapjos matos iebliežot putas, atstājot izžūt. tad mati paliek smuki lokaini, bet cieti un čaukstoši, jeb kā man labpatīk teikt- "graboši". Nevis vnk vijīgi un mīksti.

Nu nez vai es ar fēnu un apaļo suku varu izstiept līdz lāpstiņām garus matus. Nereāli! Man nav tik garas rokas.
Doma ir ar putu vai varbūt cita līdzekļa palīdzību iegūt nevis pūkainus un nēģercienīgu čirku murskuli, bet lokainus matus, kas līdzinās slapjo ilgviļņu efektam. Nu tā kaut kā.

Meginaji Syoss putas? baigi labas!

Harveja
Putas nav jāskalo pēc mazgāšanas, jo tad jau tās nav nozīmes lietot. Ieziež mitros matos un pēc tam ieveido kā vēlas.
Vai tad es kaut ko citu teicu Bet ir arī tādas kondicionējošās putas, ka jāpatur un jāizskato

Pinduks
Šīs nesatur alkoholu, arī šīs liekas labas. Vēl tur daži matu putu varianti ir, piegāde uz LV tikai 4$. Un, veicot pirmo pasūtījumu var dabūt 5$ atlaidi ar kodu LIG913. Varbūt noder.

elison
paldies par linku tūlīt iekritīšu un pasūtīšu sev vairākus Giovanni matu veidošanas līdzekļus. lasu atsauksmes un izskatās, ka tas ir tieši tas, ko jau labu laiku meklēju

plumesoga
Lūdzu! Es pati arī pasūtīju. Kaut kā sakārdinājos, lasot atsauksmes, un izdomāju pamēģināt, jo ļoti ilgi neesmu varējusi atrast neko sev līdz galam piemērotu, tad nu ceru, ka šie būs īstie. Un sastāvi ar liekas ok.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15596186