Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

SPA Rīgā vai tamlīdzīgi

Tipa

Ir ideja kādai sievietei uz dzimšanas dienu uzdāvināt kādu SPA procedūru skaistā vidē, labā izpildījumā .... lai dažas stundas nav ne par ko jādomā un var atpūsties un baudīt.
Par cik pati nekad neko tādu neesmu izmatojusi, nezinu pat uz kuru pusi skatīties. Vai jums ir kādi ieteikumi?

FEEL GOOD ...

lilolil

Zinu, ka Rīgas centrā ir Taka SPA, pati, gan neesmu izmantojusi, bet draudzne atzinīgi novērtēja. Cenas gan padārgas. http://www.takaspa.lv/

Man ļoti patika ESPA :) īpaša vide un ļoti īpaša izturēšanās

ESPA ir labāks par TakaSpa. Taka bija nedaudz nolaista, kad biju tur iepriekšējo reizi. Bet personāls labs, attieksme individuāla.

ievice@inbox.lv

Apmeklēju Taka Spa, neko nolaistu gan ne reizi neesmu redzējusi. Iesaku.

Tipa

Varbūt mazliet ne pa tēmu.. Iesaku sievieti pabrīdināt par tādu "dāvanu", ja tas domāts kā pārsteigums, tip, kaut kur ejam un aizvediet uz tādu vietu. A ja nu tieši īpašās dienas iekritušas ;)

Manas pārdomas pēc pārsteiguma dāvanas no draugiem - karsto akmeņu masāžas - saņemšanas kādā salonā :D Vīrs ta par pārsteigumu zināja, būtu mani pabrīdinājis, bet nē, noklusēja, neiedomājās, ka tas varētu būt svarīgi.

Bet nu, biju priecīga ne tikai par to, ka nav īpašās dienas un pavisam nesen biju novaksējusies, ka nav kauns svešam cilvēkam parādīties, bet arī tiešām par atpūtu un pārsteigumu kā tādu :) Toreiz man meitēnam tikai pāris mēnešu bija, nogurusi biju ne pa jokam un tas relax palicis atmiņā kā viens no interesantākajiem pārsteigumiem manā mūžā.

Sintra

Jūrmala hotel SPA, man šķiet, ka tur visnormālākās cenas. Taka SPA nenormāli dārgi bija, vismaz vasarā, kad interesējos. Viņi, laikam, nebija informēti, ka ir krīze :D

Pati izdomāju, pati apvainojos!

Man pašai bija dāvanu karte http://www.aquavillaspa.lv/

Ja doma dāvināt pārsteigumu, iesaku ieklausīties *mad
:)

paldies visām par ieteikumiem, secinājums - ka šāda kaut pavisam neliela atpūta maksā tiešām ļoti daudz. kaut vai tai espariga .... jā tur tiešam skaisti un jauki, bet vislētakā un parastakā masāža 55Ls .... tiešām dārgs prieks

FEEL GOOD ...

Man patika Park spa. Arī centrā. tiešām jauka atmosfēra un super masāža.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15599817