Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

vai kāds var ieteikt saprātīgu diētu?

adriana

Sveikas!

Man tāds jautājums- vai kāda var ieteikt kādu praksē pārbaudītu diētu, kas darbojas? Man ir daži lieki kg (kādi 5-6) , no kuriem nevaru atbrīvoties, kaut arī jau vairākus gadus ēdu veselīgi un vingroju. Pirms tam svēru par 10 kg vairāk un tos ar vingrošanu un veselīgu ēšanu izdevās nomest, bet pēdējie vairs negrib padoties. Varbūt ir kāda diēta, kas iekustina vielmaiņu vai dara ko tamlīdzīgu? :)

Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.

neest neveseligus eedienus , nepieriities arii veseliigos, maz saldumu un sportot :D

**twitter.com/njauu** Viss ir TIEŠI TĀ, kā Tu vēlies! :)

Sautbīčas diēta (Dienvidu pludmales diēta)

http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=15554615#page-1

How wonderful life is, while you're in the world. (Bernie Taupin)

Kārena, Avena

Paldies, meitenes! :)

adriana
man ļoti palīdzēja šī

http://www.pareizs-uzturs.com/public/dieta-vielmainas-sakartosanai.php

atpakaļ arī kg nav nākuši, tiesa gan pēc diētas pamainīju arī savus ēšanas paradumus.

Akvaduka
Tā ir SAPRĀTĪGA diēta? Uz ģībienu ar tādu nevelk?

Vielmaiņu var aktivizēt arī at atslodzes dienām. Tikai jākontrolē ēšana pārējā laikā, lai paaugstinātas vielmaiņas apstākļos neieēd neko lieku.

Bet vispār no diētām vissakarīgākā, kas arī nebojā veselību un uztur sabalansētu ēdienkarti, ir Svara Vērotāji, jeb, kā tagad - Figūras Draugi. Es tikai par šiem balsoju, un, ja vajag, skaitu punktus. Tiesa, tieši pašlaik esmu nonākusi pie kritiskajiem pēdējiem 3 kg, kas negrib padoties - jau kādas 2 nedēļas svars praktiski nekrīt. Bet, nu, nekas - gan mēs viņu piespiedīsim - sāku kustēties svaru zālē papildus diētai.

Pat, ja Tevi apēd, Tev no šīs situācijas ir vismaz divas izejas.

Es šobrīd ieturu griķu diētu-nedēļu ēst dienā 3 x griķus bez sāls un piedevām,bet ar kefīru,porcijas gan vajadzētu nelielas tomēr izvēlēties.Starp ēdienreizēm augļi-greipfrūti, kivi,bumbieri...Un tā nedēļu...Pēc mēneša atkal šitādu nedēļu un ir labi :)) 4 dienu laikā -3,7 kg...Ātri svars neripo nost,bet manuprāt tas ir labi-paēdusi esmu,nav nekas drastisks,a rezultāti ... Varbūt ne kg,bet pēc drēbēm gan...Forši...man jau patīk šitā atslodzēties :))

Līdz 19. ēdu visu, izņemot baltmaizi un saldumus, pēc 2 nedēļām rezultātu jau var pamanīt Un intensīva vingrošana

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15600185