Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ekoell

porsija

Sveikas. Vai kada ir lietojusi kaut ko no sis firmas produkcijas? Kadas atsauksmes,pieredze? www.ekoell.lv

Lietoju studentu gados :) nu neko sliktu un labu teikt nevaru, pirku jo bija leta. Man loti nepatikas viena lieta, kad ieperkos eko bodes, kur tie kremi ir, pardevejas lauj to kosmetiku vert vala un smarzot klientiem, un velak liek atpakal ( tie nav paraudzini)...To maniju Barona centra veikala un ILVO veikala centralaja tacija, un ari Homeopatiskaja aptieka ( ta kas netalu skolas ielai) , nu man tadas lietas nepatik un es tadu kosmetiku nepirktu, kuru var vert vala un smarzot, un velak tirgot talak.

Ir lietoti vairāki krēmi, draudzene ieteica, pati "sēž"uz šīs firmas produktiem un tiēšām...neko labāku savai ādai neesmu sastapusi.

Problemātiska āda jau no jaunības,izmēģināta profesionālā kosmētika(pēc tās āda sausa),gan visi loreal utml... nekas nederēja.Ekoell pēc sastāva ir kā želejkrēms,viegls,ar labu smaržu(tur ir tik liels klāsts),sameklē savai ādai atbilstošo un pamēģini.

Cena ir paliela- 4 Ls aptuveni par mazu burciņu,bet es to vismaz izlietoju aptuveni 1-2 mēnešu laikā un nekas nav jāmet laukā,neapnīk....mēģinu nākamo.Izmēģināju 3 veidus,visi ļoti patika un āda... pat pēc hormonālo preperātu leitošanas tik labu rezultātu nav bijis,ļoti laba āda.

P.S. Kŗemi ko pērku eko veikalā staciajs tunelī nav vērti vaļā,ir svaigi,jo kopumā tiem ir īss derīguma termiņš. Pēc struktūras fantastiski viegli un smaržīgi.Lēti jau nu galīgi nav.

Mainīja gree, 24.03.2010 10:12:34

Ļoti laba kosmētika, vienīgi pretcelulīta kremam gan efektu nemanīju

gree
Ta sievietes ka ludz pasmarzot pardeveja lauj, pleviti jau nenem not, bet vacinu noskruve, un uzskruve atpakal, pirkstus jau nebaz ieksa. Ja netici paludz pati, man ar pardeveja piedavaja pamarzot ( ja nevar izveleties)- es vienmer atakos.

Es vienreiz kaut kādā izbraukuma tirdziņā nopirku un visus izmetu, labi, ka lēti, nebija žēl.

Neiesūcās, smaržas uzmācīgas, viens bija nenormāli taukains, cits savilka ādu. kaut kā visa tā ražotne kopumā arī nepārliecina.

Liepaja

porsija
Man loti patik, ari cena ir patikama.

uz vietas pie viņiem Ropažu ielā arī var pirkt, konsultāciju dabūt pie viena

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15615825