Par ilgviļņu veidošanu ikdienā.

Stiklene

Slēdza Stiklene: "viss skaidrs".

Skatos "Bez Tabu", un tur vienai no diktorēm(Agnese Drunka) arī laikam ilgviļņi (visu laiku bija taisniem matiem) vinnai feini saveidoti,kā var dabūt gatavus,lai nav pūkaini,bet lai ir kupli un ne pārāk slapju efektu,viņai tādās smalkās sķipsnās saveidoti,kupli,smalki.Vai ziniet kādus līdzekļus un metodes izmantot,lai šādu efektu panāktu.

Kad man bija ilgviļņi, tad lietoju TIGI Catwalk CURLS ROCK AMPLIFIER 100ml Krēms sprogu veidošanai (ar to sprogas atdalās, ir izteiktākas, bet mati nav cieti kā no želejas), noliecu galvu uz leju un ar difūzeri izžāvēju. Pēc tam nedaudz uzsmidzināju TIGI Catwalk CURLS ROCK HAIRSPRAY Matu laka.

Bet katram jau tie mati ir savādāki - kas vienam der, citam - nē. Man bija ļoti labi ielikti ilgviļņi, pie tam man ir biezi mati, tāpēc arī bija kupli. To krēmu no manis bija pamēģinājusi un pēc tam lietoja arī draudzenīte, kurai ir gari mati (pāri pleciem), kas ir cirtaini no dabas. Viņa slavēja, ka ar šo krēmu nepūkojas.

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Stiklene
es atkal ar žēlu aci noskatos, kā viņai tie mati izskatās. Nē, nu katram savs. Ja būtu gari, moš efekts labāks būtu.

go girl

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
15633485