Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Griezums patiesi gariem matiem

Oxymoron

Sveikas!

Esmy ataudzejusi garus matus (lidz krustiem), ir pietiekaMI biezi, tumshi. Tagad taa ka butu laiks kaadu formu pieshkjirt tiem matiem. Kadu griezumu Jus ieteiktu? Griezt trissturi vai taisni? Man pashai tuksha galva pekshni- nezinu vairs, kas man patik.

Cholku gan negribu- nepiestav. Pashlaik mati vienada garuma.

Oxymoron
aizmuguri ieapalju,ovalu nedaudz-man ta vislabak patik

**twitter.com/njauu** Viss ir TIEŠI TĀ, kā Tu vēlies! :)

Oxymoron

Man ir pakaapeniskais griezums ar aizmuguri ieapalju un sliipaa cholka (tradicionaalaa taisnaa nepiestaav)!

Ai, ja man būtu gari un taisni mati, tad man būtu vienāda garuma un tie gali visi vienā līnijā nogriezti- ĻOTI patīk. Bet tas noteikti tādēļ, ka man der tikai un vienīgi pakāpeniskais :D

Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.

Es arī noteikti atstātu matus vienādā garumā. Izskatas tiešām smuki.

Nekad nav par vēlu kļūt par to, kas Tu būtu varējis kļūt!

Es nezinu- man laikam vajag, lai kārtīgi izfilē- jo oie saknēm viņi tādi pieglausti, bet gali kupli- gribu otrādāk. :) Patīk itkā taisni griezti, bet kadi izskatās kuplāki, nezinu. :)

man ir ljoti gari mati arii, frizieris apgrieza taa - aizmuguree visi gandriiz vienaada garuma, bet priekshaa nogrieza iisus liidz ar seju. smuki izskataas kad aizmugureejos garos sanjem copee, zirgastee vai sapin bizi. vaardu sakot no priekshas izskataas kaa iisi mati un aizmuguree gari

Dorta
pakaapeniskais griezums ar aizmuguri ieapalju un sliipaa cholka es arī tādu frizūru gribu, pie kura friziera griezi?

Nekad nav par vēlu kļut par to, par ko tu būtu varējis kļūt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15653026