Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

glabejs sabojatiem matiem.

optimiste10

Meitenes, padalieties ludzu, ko iesakt ar sabojatiem matiem? Lieta tada, ka pabalinaju skipsnas un baigi sabojaju matus, pasa tumsi bruni bija, balinaju ar 9% parskabi. Tagad ir atpakal tumsie, jo tas skipsnas bija galigi kreizi. Jau esmu kadus 7-8 cm nogriezusi, izskatas labi, bet mazgajot gruti izkemmet. Balzamu lietoju, varbut par maz? Liekas, ka lidz pusgalvai nevar izkemmet. Nu neticu, ka vel kadi 10cm jagriez nost. Esmu bedzot tikusi lidz puslidz pagariem matiem, nogriezu jau lidz krutim, nu negribu vairs griezt nost, audzeju vairakus gadus. Ludzu padalieties, varbut ir kadas maskas. Tagad lietoju fructis sampunu un revivor balzamu, bet liekas, ka revivors vairs nav tas, kas bija agrak. Ka vispar kopjat matus? Cik bieiz kadas maskas leikat? Ka lutinat?

Mana friziere ieteica man diždadžu eļļu, var dabūt aptiekā vai Janusā. Vislabāk iesmērēt to uz nakti, pēc tam mazgā kā parasti. Bet tā ir jālieto ilgstoši, ar pāris reizēm nebūs līdzēts.

Visi mēs vēlamies, lai kaut kas notiktu, un baidāmies, ka tikai kaut kas nenotiek. /B. Šovs/

Barakuda
paldies. Saki, cik biezi lieto? Un kā pasai? Patik, ir rezultats?

Ja ir iespeeja iegaadaaties sho masku, tad 100% iesaku - saglaabj pat vissabojaataakos matus

optimiste10

Man savulaik bija Tava situācija. Droši vien būs nepatīkami to lasīt, bet rezultātā palīdzēja tikai šķēres.

Tagad ir veseli, tumši brūni mati. Nozvērējos, ka nekad vairs nekādu eksperimentu ar šķipsnām vai balināšanu. Never ever.

Ja cilvēks kaut ko vēlas no visas sirds, tad visa pasaule sadodas rokās, lai visu izčakarētu.

nu peec shitaadas pashdarbiibas rezultaats vareetu buut dikti skumjsh. :(

reaalaa patiesiiba ir taadaa, ka, ja mats miris, tad dziiviibu vinjaa tagriezt nevarees. vien - uzlabot staavokli, liidz kameer paaugas gana gari, lai nav taads paardziivojums nogriezt.

balinaju ar 9% parskabi - nu jā, tas nebij prāta darbs. kāpēc vajadzēja ņemt stiprāko balinātāju? ar 3% vai 6% nebūtu tik traģisks rezultāts

Es balsotu par kokosriekstu eļļu ;) Pati tagad šo lietoju, esmu ar rezultātu apmierināta!

Ir jālieto labs šampūns un balzāms. Man palīdzēja shu uemura matu kosmētika.

plumesoga
nu es ar njeemu 9%, jo no 3 un 6 ljoti maz kas mainijas uz maniem tumsi brunajiem ;)
gabbana mans tapat IR MIRIS. mata saknite ir tikai dzive, visi parejie mati tapat nav, kaa tad mums nesapetu,ja grieztu vinus ar skerem. ;)

**twitter.com/njauu** Viss ir TIEŠI TĀ, kā Tu vēlies! :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15662133