Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

glabejs sabojatiem matiem.

optimiste10

optimiste10
Es izlietoju vienu pudelīti, sanāca kādām 4 reizēm, jo mani ir gari mati. Vispār jāteic, ka kļuva vieglāk ķemmējami, bet tagad esmu noslinkojusi un neesmu nopirkusi jaunu pudelīti. Vajadzēs saņemties.

Visi mēs vēlamies, lai kaut kas notiktu, un baidāmies, ka tikai kaut kas nenotiek. /B. Šovs/

Taa_Tur

es peedeejo meeneshu laikaa lietoju chitaja ljinjija seeriju matiem- shampuuns, balzaams, maska, 1xnedeeljaa pirms vannas iesmeereeju matos dadzhu eljlju!

nesen biju pie savas frizieres, apgriezt galus- abas ar frizieri shokaa- mati veseli- dziivi, spiidiigi, liekas ka biezaaki, smagaaki, "kriit" kaa reklaamaas! man pirms pusgada bija shausmas, matu vietaa!

bet njaa.. to chitaja ljinjija matu masku iesaku- maksaa drusku virs lata, ir pat drogas, efekts 100% no 1aas reizes!

Mainīja Taa_Tur, 30.03.2010 13:01:54

Perfekti matus atšķetina un nogludina Revlon divfāžu izsmidzināmais sprejs, sausiem un bojātiem matiem, lietoju jau gadiem

Taa_Tur
es arī gribu .
chitaja ljinjija = čistaja ļiņija???

Papildināts 30.03.2010 13:06:36:

Serafima
A man šis ir. Un tolks nekāds. Zilā, lielā pudelē, ja?

Visi mēs vēlamies, lai kaut kas notiktu, un baidāmies, ka tikai kaut kas nenotiek. /B. Šovs/

Serafima

Revlon divfāžu izsmidzināmais sprejs, sausiem un bojātiem matiem,

Mrs. Buba

Vai ne?

Barakuda

Mhm, man viņš tāds zaļi - zils liekas, bet vispār viņi ir vairāki, ir vēl konkrēti zils - violets, bet pati esmu pārliecinājusies, ka vienīgais, no kā manas pinkas pēc mazgāšanas var izķemmēt, ir tas, kurš paredzēts sausiem matiem

Barakuda

Ceturtais no augšas. Arī maska, kas zemāk ir ļoti laba.

http://doublesun.lv/profesionala_matu_kosmetika/revlon/equave.html

pamēģini: olīveļļa (vai rīcineļļa) + olas dzeltenums + saldais krējums'. Ieliec pirms mazgāšanas un paturi min.30min. Kārtīgi izmazgā kā parasti.

Mrs.BUBA
Jā, tāds man ir, jau ilgi lietoju, bet nu diez kā nepalīdz.

Barakuda
Laikam kā kuram, varbūt Tev mati vairāk bojāti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15662133