Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

glabejs sabojatiem matiem.

optimiste10

Es pat neteiktu, ka viņi ir diži bojāti, vienkārši viļņaini un nepaklausīgi.

Visi mēs vēlamies, lai kaut kas notiktu, un baidāmies, ka tikai kaut kas nenotiek. /B. Šovs/

Barakuda

Nu taču skaidrs kāpēc neiedarbojās :D.

vienkārši viļņaini un nepaklausīgi.

Šāda tipa matiem parasti ir speciālas sērijas - curly, unruly hair. Pamatā ir mitrināšana un mata piepildīšana (lai neiet pa gaisu).

Mrs.BUBA
Hmm, tiešām? Vajadzēs izmēģināt, citādi man tie mūžīgi pūkojošies mati jau apnikuši.

Visi mēs vēlamies, lai kaut kas notiktu, un baidāmies, ka tikai kaut kas nenotiek. /B. Šovs/
Taa_Tur

Barakuda

chitaja ljinjija = čistaja ļiņija???

jaaaa!!!

nepadevusies rakstiitaaja nepadevies PC!

Mainīja Taa_Tur, 30.03.2010 16:21:38

diždadžu eļļu, she sviests, un vispār jebkuras dabīgās eļļiņas un sviestiņus var lietot, baigi labi ;)

Visa veida juridiskie pakalpojumi.

aqua

Man vajag dabūt nost pūku, kas radusies no pāris gadu ilgas balināšanas un droši vien taisnošanas.

Pēdējā friziera reizē man iesmērēja balzamu un nokrāsoja ar tonējošo, tad kādu laiciņu bija smuki, gludi un mīksti mati. Tagad atkal pūka gaisā.

Un tādi ir virsējie mati, apakšējie ir mīksti, jauki un gludi.

Kādas maskas?
Man ieteica no shwarzkopf.

Pesimists redz grūtības pie katras iespējas. Optimists katrās grūtībās redz iespēju. /Vinstons Čērčils/

Revlon divfāžu izsmidzināmais sprejs, sausiem un bojātiem matiem,
Kur taadu var nopirkt un cik maksaa?

bonuxxx

http://tavamskaistumam.lv/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=47&category_id=25&manufacturer_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=64

Var arī uz Lāčplēša ielu 87 aiziet uz uz vietas iegādāties. Tas ir Double Sun salons

izzi

optimiste10
Es varu ieteikt metodi, kas man palīdzēja tieši tai problēmai, ka grūti izķemmēt... kaut kādā sieviešu žurnālā to lasīju- matus mazgājot, tai daļai, ko it kā var saņemt zirgastē, jau no sākuma ieliek matu balzāmu. Ar šampūnu mazgā tikai galvas ādu un matu saknes. Galiem nemaz šampūnu neliek. Tad izskalo... vēlams ar vēsu ūdeni. Matu gali netiek pārlieku sausināti, neelektrizējas.

izzi oo kaut kas nedzirdets

**twitter.com/njauu** Viss ir TIEŠI TĀ, kā Tu vēlies! :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15662133