Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Acu kosmētika kontaktlēcu lietotājām

inese007

Sakiet, lūdzu, kādu/ kādas firmas kosmētiku lietojat? Interesē tušas, ēnas... Paldies!

Tādu pašu kā bez kontaktlēcām, man liekas, ka nav nekādi ierobežojumi, ja nav kkādas īpaši jutīgas acis!

rise and shine

Haiku

Tieši tā- nekādas starpības. Vienīgias, ko ievēroju - tušu mainu ik pa 3 mēnešiem.

californija paldies par atbildi!
Man ienāca prātā doma, ka ēnām, piemēram, jābūt nebirstošajām, tušai- uz ūdens bāzes. Vēlējos atsauksmes.

Nu es lietoju to pašu Maybelline, jo citas nepatīk...un ēnas ikdienā vispār nelietoju (vienīgi, kad dodos ciemos vai uz ballīti)...

rise and shine

nekādas starpības

maybe, i`m not perfect, but some things are excellent in me.

Sintra

Pilnīgi nekādas starpības. Galvenais, lai tuša nav veca un nedrūp no skropstām acī :D

Pati izdomāju, pati apvainojos!

Nekādas starpības, nēsāju kontaktlēcas jau 18 gadus. Vienīgi ko neiesaku lietot Dzintara skropstu balzāmu. To gan nē, viņš ir debešķīgi labs, bet manām jūtīgajām acīm+lēcām tas galīgi nepatika... Citādi - nekāda starpība.

nekādas starpības
Pievienojos :D

pārsvarā lietoju ūdensnoturīgo tušu, jo likās, ka parastā pa dienu bik iebirst acī un grauž, bet tad atradu pāris parastās tušas, kuras man tā kā netraucē.

a tā - kosmētiku pērku nedomāto par lēcām. vienīgi ko nelietoju - acu lainerus.

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15662352