Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Acu kosmētika kontaktlēcu lietotājām

inese007

red bull

Es arī kontaktlēcu ilgnēsātāja. Man gan laikam ir starpība, jo ir bijušas tušas, kuras man birst, saķep utt. Bet nu atrasta Mana Otimālā Tuša un to lietoju jau gadiem ilgi. Acu ēnas pašlaik nelietoju, bet skropstu tušu piemeklēju tādu, kuru pie tam ir viegli notīrīt. S.c. tad jau vairāk piedomāju pie acu kosmētikas noņēmēja, jo kosmētiku noņemu ar ieliktām lēcām.

Haiku

Es lietoju visu - gan lainerus, gan birstošas ēnas, tak nebirst jau tas viss masveidā acīs iekšā :)

Meitenes, paldies par atbildēm!

KO DOmā par šo tēmu Amerikas optometristi:)
  • Put on soft contact lenses before applying makeup.
  • Put on rigid gas-permeable (RGP) lenses after makeup is applied.
  • Avoid lash-extending mascara, which has fibers that can irritate the eyes, and waterproof mascara, which cannot be easily removed with water and may stain soft contact lenses.
  • Remove lenses before removing makeup.
  • Choose an oil-free moisturizer.
  • Don’t use hand creams or lotions before handling contacts. They can leave a film on your lenses.
  • Use hairspray before putting on your contacts. If you use hairspray while you are wearing your contacts, close your eyes during spraying and for a few seconds afterwards.
  • Blink your eyes frequently while under a hair drier or blower to keep your eyes from getting too dry.
  • Keep false eyelash cement, nail polish and remover, perfume and cologne away from the lenses. They can damage the plastic.
  • Choose water-based, hypo-allergenic liquid foundations. Cream makeup may leave a film on your lenses

[img]http://fool.exler.ru/sm/lam.gif[/img]

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15662352