Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sharko dusa

4iks

sveikas,

kur Riga ir pieejamas sharko dusas proceduras? Es atradu Wellness cetra, bet vai ir velkautkur?

riigaa jau ir daudz kur. piemeeram stradinjos pa 4 ls. man liekas ka cena loti laba.. zinu, ka arii polikliinikaas ir..

bet kur ir jelgavaa???? pati nevaru nekur atrast info. ja kaada jelgavniece zin, tad uzrakstat luudzu. :)

super, stradinji man ir pa celjam paldies

The Code

perlite!

jelgavā ir 6.vidusskolā, kur baseins (uz Loka maģistrāles) , 3-šajā stāvā, gribēju sameklēt kontaktus, bet bērns telefongrāmatā izplēsis attiecīgo lapu. Sorī :D

The Code
ooo super.. ja vari gadiijuma dabuut tel. ieraksti, luudzu.. varbuut zini cenu sharko dushai?? man loti gribas so proceduuru.

The Code
"Sanks", IU
Loka maģistrāle 29 - 3.st., Jelgava, LV-3004
Kontaktinformācija

Tālrunis 29670017

Nu gūgles. Piezvani, pajautā vai vispār ir vēl tā duša (es pirms 3-4 gadiem biju, ne uz dušu gan ;) )

The Code
piezvaniiju, sharko dusha vispaar kaa taada ir, tikai sapliisusi un sajaa pavasarii nebuusot. :( zeel..

pilseetas slimniica nav, zemgales veseliibas cenntraa arii nee, fitosanaa nav... laikam tad nekur nav

šorko duša ir gaiļezera slimnīcā, tur ir vesela fizikālās terapijas nodaļa, kur var izmantot dušas, zemūdens masāžas, parastās masāžas un ļoti daudz visa kā cita!

telpas, protams, nav izcilas, tomēr cenas ļoti priecē!:)

67000610

The Code

perlite!

Tev tikai tā duša interesē? Fitlandā ir zemūdens masāža, varbūt pazvanies tur? 63023070

perlite!

Pērle, salons Mātera iela 42-2, Jelgava, Latvija, LV-3001

(+371) 63020069
Kaut ko sagooglēju, ka šiem Jelgavā verētu būt, uzzvani.
The Code
Tāks, jātaisa augšā Jelgavā tā duša

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15679021