Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lūdzu, atgādiniet!

ņauva

1) Kā saucās tas solārijs, kurā bija kaut kādas papildus programmas, neskaitot iedeguma iegūšanu? Kaut kāda uzmundrinošā, vai pretcelulīta, vai kā nu tur bija.

2) Vai kokosriekstu eļļu var lietot solārijā?

Taa_Tur

body wave?

Li Mei

Double sun solaarijos, 10 min maksaa Ls 1,50.

Izkrata spekji pamatiigi :D

Komentārs tiek sagatavots elektroniski un tas ir derīgs bez paraksta.

ņauva
Kokosriekstu eļļa nepasargās no apdegumiem. Labāk lietot pēc solārija - tā mitrinās ādu.

Li Mei

ņauva
Solaarijos lieto tikai speciaalos solaarija kreemus.

Komentārs tiek sagatavots elektroniski un tas ir derīgs bez paraksta.

ņauva
jaa,tadu ellju noteikti ne! ka jau meitenes raksta

**twitter.com/njauu** Viss ir TIEŠI TĀ, kā Tu vēlies! :)

Valriekstu eļļa esot laba priekš sauļošanās, bet arī, protams, nepasargās no apdegumiem. Lai gan solārija krēmiem jau ar nav spf.

"Gravitation cannot be held responsible for people falling in love." /A. Einstein/

Mana draudzene ir skaistumkopšanas salona saimniece, viņa saka, ka nekas labāk par olīveļļu nav priekš solārija, par krēmiem pateica, ka no apdegumiem solārija krēmi nepasarga, tikai veicina iedegumu un tikai dāži krēmi var palīdzēt saglābāt iedegumu ilgāk. Un vēl pateica, ka pēc olīveļļas iedeguma tonis ir tuvāk dabīg. un bez dzeltenuma, dod spēcīgu brūnumu,nevis dzeltenumu. Pati lietoju nu man gan ādas stāvoklis uzlabojies, gan iedegums stiprāks.

Glamurnaja Gloria

draudzene ir skaistumkopšanas salona saimniece, viņa saka, ka nekas labāk par olīveļļu nav priekš solārija

Man arii oliiveljlja ljoti patiik, ne peec solaarija tieshi, bet vispaar. :)

Izglaab draugu - neatstaaj vinju Latvijaa!

Iskandera
Nu i kādu olīveļļu Tu lieto?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15682609