Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vibra tone.

lienjuks

Jautājums, vai kāda ir lietojusi un vai tiešām ir rezultāti??? Jo no sava uztura esmu izslēgusi maizi, bulkas, kūkas utt., kartupeļus, ja vienīgi ar siļķīti :D, saldumus arī principā neēdu, bet svars stāv uz vietas, šad tad uztaisu presīti, pagriežu riņķi, bet ne regulāri. Uz zālīti arī netieku. Tāpēc iedomājos par šo, ko sakat????

Neatbalstu pilnīgi nekādus top-shop produktus. cilvēku muļķošana.

lienjuks
Nekādas VibraTone svaru nenodzīs, tikai ar elektroimpulsiem paraustīs muskuļus. Ja jau esi ierobežojusi ēšanu, tad jāķerās pie kustībām. Kaut vai garākām pastaigām iesākumam.

mamma pasutija,izmeginaju kkad sen atpakal. arprats. tada elektriiba, ka uzreiz noneemu nost :D :D

**twitter.com/njauu** Viss ir TIEŠI TĀ, kā Tu vēlies! :)

Glamurnaja Gloria

Teemas nosaukumu izlasiiju kaa vibrators.

Izglaab draugu - neatstaaj vinju Latvijaa!

Glamurnaja Gloria
:D kas kam tuvāks!

Mrs.BUBA
Pastaigas mums ir garas. Tagad siltākā laikā pat divas reizes pa 2 - 2,5 stundām. Bet tāpat nekā!

Es arī aci esmu uzmetusi....tagad pilns ar sludekļiem, pa lēto atdod..... Vai ir šeit kāds kas reāli ir lietojis, un vai ir efekts? :D

lienjuks
Nu tad jāsāk skriet ;) Nu nav jēgas tam VibraTone, jo nededzina kalorijas, tika dricelē.

ja būtu efekts, mēs visas būtu smukas un slaidas un mūsu vīriešiem būtu redzami izteikti vēderpreses muskuļi, nevis alus vēderi :)

Ja kaadai interesee pa 15 Ls varu atdot, praktiski nelietotu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15690932