Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par epilatora muuzhu

Dorta

Maneejam miiljajam epilatoram nu jau ir kaadi gadi 10, varbuut par vairaak... Saaku aizdomaaties, nez vinji nolietojas arii, vai tikai man liekas, ka nu jau labais draugs saak haltuureet - matinjus nevis izrauj ar sakni, bet aprauj.

Laikam jau jaasaak mest acis uz jaunu, bet iisti nevaru saprast kuru izveeleeties, varbuut kaadu ieteiksat?

Pagaidaam lietoju sho:

http://img.epinions.com/images/opti/f3/95/wellPersonalElectric_RazorsAllPhilips_HP6416_Satinelle_Sensitive_Combination_EpilatorShaver-resized200.jpg

Dorta
tas ka aprauj, tas ari tadel,ka matini kluvusi daaaudz miikstaaki,ja tik ilgi jau epilee...

**twitter.com/njauu** Viss ir TIEŠI TĀ, kā Tu vēlies! :)

Dorta
Man šis pats modelis arī pēc tikpat ilgu gadu kalpošanas sāka uzvesties tieši tāpat. Domāju, ka nolietojas gan, un ne tikai tāpēc, ka matini kluvusi daaaudz miikstaaki.

Iegādājos jaunu un ir vienkārši super! Rezultāts daaaaaudz labāks (un ātrāks) ar tiem pašiem matiņiem

Mainīja *mad, 02.04.2010 21:52:05

LaureL
visu laiku jau neepileeju, bija arii paatraukumi, bet nu uz tausti gan neliekas, ka vinji taadi miiksti buutu, ja paaudzeeju garaakus, tad taadi sari aug :(

Es tik par to muuzhu domaaju, vai vinji nenolietojas, vai ir muuzhiigi?

Papildināts 02.04.2010 21:53:02:

*mad
kuru iegaadaajies? Vai paliki pie taa pasha Philips vai meegjinaaji kautko citu?

Dorta
Tagad man ir Braun Silk epil, tā sanāca :D Un esmu ļoooti apmierināta, kaut iemēģinājusi pagaidām esmu tikai vienu reizi. Iepriekš domāju, ka noteikti palikšu pie Filipa, bet nu.. sanāca tā un esmu par to priecīga :)

Dorta
Man ir tieši tāds pats un arī jau 10 gadus kalpo. Un arī pirms kāda laika sapratu,ka vajadzētu nomainīt. :)

Man liekas,ka pincetes vairs nesakļaujas tik cieši.

*mad
Braun Silk epil Man arī Man gan nu jau gadus 5-us laikam, bet arī ļooooti patīk.

Visas sievas reiz kļūst par raganām,

kaut arī sākumā eņģeļi likāmies..

man arī vecajam bija tāda sajūta, ka norauj, nevis izrauj, arī iegādājos jaunu un rezultāts

Manas rotiņas apskatāmas: www.guvi.lv
Nobody gives you power, you just take it!

Taas, kas lieto Braunu, kaadus modeljus (seerijas numuri) tieshi lietojat? Nesaprotu vai njemt to pashu Philips vai Braunu...

parasti jau iesaka Braunu.... bet paveero - vai tev vajag visus tos plusus, kas naak klaat daargajaam versijaam. princips jau lielaakoties nemainaas.

par muuzhu - man shkjiet, ka efekts kljuust sliktaaks jau peec diviem gadiem. mainu attieciigi tik biezhi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15693570