Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai ādai no ārpuses ir vajadzīga kopšana?

Pokahonta

Āda ir lielākais cilvēka orgāns, kurš ''barojas'' no iekšpuses - no pārtikas.

Mūsdienās ir ļoti pietrasti jēdzieni kā ''ādas mitrināšana, barošana, attīrīšana'' utt. Bet ja jau āda ir orgāns, kas atjaunojas, vai tas vispār ir vajadzīgs - zieķēt kko virsū? Vai tad āda pati sevi nepabaro?

agrāk taču nebija nekādu krēmu utt un vai cilvēki vispār domāja par to?

gribētu dzirdēt kāda mediķa vai ķīmiķa komentāru :)

nenoturējos. Pēc 25 gadu vecuma epidermas tonuss/ hialuronskābes daudzums samazinās, ūdens netiek vairs tik labi piesaistīts. Sākās krunkas. Var jau neko nezieķēt no ārpuses un paātrināt šo procesu. No tā nemirst.

go girl

Glamurnaja Gloria

agrāk taču nebija nekādu krēmu utt un vai cilvēki vispār domāja par to?

Varbuut nebija taadu kreemu (suudu) kaa muusdienaas, toties bija dabiigas eljljas, sviesti, maali, kalteeti augi utt. utjp. Muusdienaas tas viss ir nedaudz piemirsts, lai gan par laimi cilveekiem arvien vairaak saak intereseet kaa sevi kopt no aarienes ar dabiigiem liidzekljiem. Cilveeki pirms gadu simtiem un tuukstoshiem nebija nekaadi plikiem dupshiem uz akmens seedoshi meerkakji, kas neko nesaprata no cilveeka aareejaa veidola esteetikas. Tie kas domaa, ka senatnes sievietes un viirieshi neruupejaas par savu izskatu ir nedaudz tumsoniigi un nezina par Cilveeku teju neko.

gribētu dzirdēt kāda mediķa vai ķīmiķa komentāru

Man viirs ir medikjis, iesaka lietot kreemus utml., pats arii lieto kad ir laiks, kraasoju vinjam matus ar hennu un basmu, lieto smarzhas.

Personiigi es neticu ka kjiimiskaa kosmeetika var buut labaaka un efektiivaaka par dabisko, nevar cilveeks radiit kaut ko labaaku par to kas ir atrodams dabaa, tikai piepaliidzeet var. Taa ir mana sena paarlieciba.

Mainīja Glamurnaja Gloria, 05.04.2010 15:44:33

Izglaab draugu - neatstaaj vinju Latvijaa!

Nākamais - kādai kosmētikai iespējams ticēt? Stulbi var būt skan, man jau patīk tie dabiskie varianti, bet gribas kaut ko, kas tiešām palīdz.

Glamurnaja Gloria

Jau teicu ka ticu dabiigajai kosmeetikai, lai gan protams arii kjiimiskaa kaut kaadu efektu dod, bet mana aada ir paraadiijusi to ka kjiimiskaa kosmeetika ilgterminjaa atrisina vienu pobleemu (ja vispaar) bet rada citas probleemas. Ne vienmeer kosmeetika dara briinumus, bet ir reizes kad "briinumi" notiek. Mani briinumliidzeklji ir baltie maali, henna un oliiveljlja. :)

Izglaab draugu - neatstaaj vinju Latvijaa!

Pokahonta
no iekšpuses protams ir svarīgāk, un pareizāk, jo ārpusē ādai jābūt aizsargslānim, kas to sargātu no iejaukšanās:) gribot ādu pabarot/mitrināt no ārpuses mēs to parasti nojaucam:D tā teikt gribējām kā labāk, sanāca kā ...

bet no ārpuses būtu apsveicami iedarboties uz raga kārtu (mums redzamais ādas virsslānis), jo tas sastāv no atmirušām ādas šūnām, tāpēc tam noder palīdzība labākam izskatam.

No iekšpuses - vitamīni, minerālvielas, polinepiesātinātās taukskābes

snigurka
pareizāk gan būtu veicināt HS izstrādāšanos, nevis mēģināt tās krājumus papildināt, pie tam nav garantijas, ka tā, ko lietos, tiks izmantota tā kā gribētos.

Nu paldies par padomiem :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15703539