Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fēns

ha-ha-ha

Sveikas dāmas...!!!

vai kādai gadienā nav šāda veida fēns...??? Nevaru izšķirties pirkt vai nepirkt..

Vai tiešām veido matu lokas kā tur viss skaiti parādīts..http://www.lv.remington-europe.com/content.php?path=/2201_1234797713.html&domain=www.lv.remington-europe.com

izksatas interesanti, bet.. domaju-kamer pieshaujas. man ir ar difuzoru fens. frizieres mak viens divi lokas dabut ar to... mirstigajiem iet ilgak un biezi pat nesanak :D

**twitter.com/njauu** Viss ir TIEŠI TĀ, kā Tu vēlies! :)

Baiby

ha-ha-ha
izksatas interesanti, bet.. domaju-kamer pieshaujas.

Nu man tās lokas, ja godīgi, nemazTIK smukas nelikās.... tāds wash&go efekts izskatās un liekas arī, ka diezgan laikietilpīgs process kamēr katru cirtu tā kārtīgi saskrullē....

cik tāds maksā?

LaureL
ar to difuzoru man liekas galvenais ir labs fixācijas līdzeklis - vismaz man ofic jābūt labām putām, ja nav labas, tad var nemaz nemēģināt..

Mainīja Baiby, 07.04.2010 00:33:12

Rezultaats izskatiijaas ljoti nopluukaats. Tas, ko raadiija uzreiz peec feenoshanas, un veelaak, bija divas dazhaadi ieguutas frizuuras. Turklaat, shaada veida feenoshana matus padariis puukainus, matu galinji buus pluskaini. Un arii fakts, ka feens ir piemeerots tikai ljoti gariem matiem.

Ja mati dabiigi ir taisni, tad tos var tikai ar ruljiem vai lokshkjeereem viljnjainus dabuut, un arii ne uz ilgu laiku.

Mani mati ir viljnjaini, bet riktiigi lokainus tos padara iipashi liidzeklji un shaada riikoshanaas - mitros matos iesmeeree speciaalu kreemu vai putas lokainiem matiem. Tad noliec galvu uz leju un ar dvieli "chuncina" matus uz augshu, bet bez riiveeshanas un burziishanas. Tad ar feenu, bet uz vismazaako aatrumu zhaavee, turpinot ar roku "chunchinaat" matus pa shkjipsnaam uz augshu. Beigaas galos ieziesh mazliet serumu vai miikstu vasku, iepuush kaadu matu fikseetaaju un ir smuki lokaina galvinja.

Taa chunchinaashana izpauzhas taa - plashi atver plaukstu, stingri sanjem dalju matus, saakot no galiem, un tos plaukstaa saspiezh virzienaa uz sakneem. Ceru, ka saprataat. Ja veel ir labi liidzeklji, tad super lokas sanaak.

Es tikko nopirku jaunu fenu un tad tik pamaniju sito, baigi sakarojas. Man gan ir dikti lokaini mati pashai, bet man skiet, ka ar sho var uztaisit tadas labi veidotas lokas.

Skatijos, vai nevar nopirkt tadu airwave universalo uzgali, bet nekur neatradu. Var jau but, ka velak paradisies atseviskji noperkami, tapat ka difuzeri.

man skiet, ka ja fens pats ir labs, tad nav jau ko daudz nozelot, ja noperk, jo tas loku veidotajs jau ir tikai uzgalis un, ja neder, tad jau var nelietot to uzgali.

Papildināts 07.04.2010 01:44:46:

Suns Funs
Mani mati ir viljnjaini, bet riktiigi lokainus tos padara iipashi liidzeklji un shaada riikoshanaas - mitros matos iesmeeree speciaalu kreemu vai putas lokainiem matiem. Tad noliec galvu uz leju un ar dvieli "chuncina" matus uz augshu, bet bez riiveeshanas un burziishanas. Tad ar feenu, bet uz vismazaako aatrumu zhaavee, turpinot ar roku "chunchinaat" matus pa shkjipsnaam uz augshu. Beigaas galos ieziesh mazliet serumu vai miikstu vasku, iepuush kaadu matu fikseetaaju un ir smuki lokaina galvinja.

Jaa, es ari daru shadi pat. Es vel ar fenu un difuuzeri pacelu pie saknem un iepushu tadu maigu matu laku. ir feini, bet man kaut ka likas, ka ar sadu veidotaju savas lokas dabutu formigaakas.

Baiby

Suns Funs
Tas, ko raadiija uzreiz peec feenoshanas, un veelaak, bija divas dazhaadi ieguutas frizuuras.

Jā, man arī tā likās, ja godīgi, jo tieši pirms step 5 viņi izskatās riktīgi pūkaini un tādi kā pret vēju skrējusi būtu :D a tur uzreiz tādi apjomīgi un mirdzoši.... nea, melo viņi :D

Baiby
cenuklubā tāds maksā šobrīd 27 Ls

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15714109