Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Izsmidzināma ķermeņa eļļa ļoti sausai ādai...

Mantu Kaste

... kas nepaliek taukaina, bet nožūst... eksistē tāds produkts? Mans sapņu produkts tas būtu.

Apnicis lipināties ar visādām BodyShop lipīgajām masām utml.

Līdzīga, laba faktūra bija transparentajam AmbreSolaire, bet tas jau tāds pretapdeguma līdzeklis. Gribētos ikdienai...

Ja cilvēks kaut ko vēlas no visas sirds, tad visa pasaule sadodas rokās, lai visu izčakarētu.

Mantu Kaste
Apnicis lipināties ar visādām BodyShop lipīgajām masām utml.
Es ari esmu kaut kaa tuvu idealam meklejumos. Jau kadus gadus 4-5 nemos ar tam ellam un sviestiem, nu i n***g, totali pieriebas a taukaina sajuta. parasti plika pa maju plivinajos vismaz stundu un tad vel nebija labi iesukushas + vel iedzivojos tadas pumpas uz muguras un vedera, visu laiku kaut ka sevi noskanjoju, ka ellas ir "baigi labas".

Izlidinaju visas pa pieskari, kamer mekleju nopirku Vaseline kermena mitrinataju, nezinu vai Latvija shie ir noperkami, kad es vel dzivoju, tad vismaz nebija, bet varbut tgad ir, it ka nekas ipash - parasta Drogu produkcija, bet esmu sajuusmaa. Iesucas zibens atruma un ada paliek loti maiga un mitra.

Atsauksmes par vaselinu ari ir loti divejadas - ir tadi, kas saka gadiem lieto un ir perfekti un tad ir tie, kas protams, sausminas par to kaa var naftas produktu ziekjet visrsu, ka tas aizsprosto poras utt.

Es vel kadu laiku palietosu un tad paskatisos, ka ir. bet, ja sanak varu ieteikt to nopirkt.

Grease Paldies!

Neatradu Rīgā to Vaseline.

Varbūt vēl kādas idejas?

Mainīja Mantu Kaste, 10.04.2010 09:44:53

Ja cilvēks kaut ko vēlas no visas sirds, tad visa pasaule sadodas rokās, lai visu izčakarētu.

Guinot satin body oil.

Glamurnaja Gloria

Hmm, ja eljljas/sviesti negrib iesuukties aadaa varbuut aadai tie nemaz nav vajadziigi? Man sviesti un eljljas iesuucas aadaa dazhaas minuutees, taukaina sajuuta nepaliek, aada paliek maiga, miiksta un juutas pabarota. :)

Izglaab draugu - neatstaaj vinju Latvijaa!

Mantu Kaste

Tu tulīt sasmiesies bet izstāstīšu kā man gāja ar to sauso ādu:)

Man ir ziemas periodā nu super, super sausa āda, tā ka niez. Pat pēc krēmiem.

Tad nu ik pa laikam izmēģinos visādas eļļas vai kādu krēmu, bet pamatā vienalga problēma nevarēju atrisināt. Palīdz, bet vienalga bija pasausa. Tad nu vienreiz, iegrābusies neriktīgā krēmā, nošpļāvos un pēc dušas iesmērējos kārtīgā kārtā viscaur ar smiltsērkšķu krēmu (tip, domāts rokām, laikam. Maksā kādus 55 saņus). Domāju, ja jau rokas feini jūtas, tad gan jau ķermenis arī Un ko tu domā- mana āda beidzot bija apmierināta! Tad es iesmērējos vēl kādas trīs reizes ar to krēmu un mana āda vairs nav tik sausa. Varu pat dažreiz mierīgi nemaz nesmērēt pēc dušas. Pamatā smērējos ar ķermeņa alļu vai kādu krēmu. Ja jūtu , ka vajag kārtīgāk pabarot, paretam to smilsērkšķi uzziežu un visi laimīgi! Bet tā nekad mūžā nevarēju iedomāties, ka smerēšu lēto roku krēmu

Guinot satin body oil

Tieši šo gribēju ieteikt!

Zeltotas esat. Vilkšos uz Stokmani pēc tā Guinot. Ceru, ka tur būs!

Sveicieni visiem brīnišķīgā pavasarī. Daba iedvesmo!

Mantu Kaste

man loti patiik kokoseella ar kaadu eeterisko ellu samikseeta.

Grease
es kā tieku uz ASV tā Vaseline ķermeņa krēms ir viens galvenajiem pirkumiem.

Vienmēr viss beidzas labi. Ja nav labi, tad viss vēl nav beidzies.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15720500