Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tikt valja no liekaas adas!

pokemonC

Pirms dzemdiibam biju ljoti slaida kopsh sevi atceros, bet tgd... pagaajis gads un nekaada rezultaata, esu daudz apaljaaka neka biju domajusi, ir dziivot gruuti, jo es neesu pieradusi valkaat neapstieptas maikas, jau kaa neka pagajis gads, kaa mana maza pecinja ir pasaule, bet nav tas kas bija agraak, jo nejuutos par sevi tik paarliecinaata un ir gruuti virinjam paraadiities gaisma un ljoti gruuti uz juru peldeeties vai uz baseinu aizbraukt! esu pienjemusies + 10 kg un tas ir prieksh manis daudz, un veel tas veeders. ko juus man ietektu? un kaa pashas esat iedzinushas vederu, un varbuut kada ir taisijusi kadu operaciju un cik tas maksa?

Baiby

pokemonC
nu vispirms derētu ēšanas paradumu maiņa, diēta, kad nometīsi liekos kg, tad vari domāt par operācijām ;)

manu vidukli arī nenosauksi par slaidu pēc dzemdībām, kaut gan liekā svara man nav, varbūt kādi 2-3 kg. kad mazais piedzima īsti nebija laiks vingrot un ņemties. domāju - nu kad saņemšos un sākšu trenēt presīti - gan jau ātri gūšu uzlabojumums. tā lūk 9 mēnešus pēc dzemdībām sāku ar vēderpreses vingrojumiem. optimistiksi jautāju savam draugam - cik nedēļas vajadzīgas lai vēders būtu plakans atkal. šis saka - dārgā! ātrākais pēc kādiem 3 - 4mēnešiem . domāju ko nu viņš tur stāsta, bet izrādījās taisnība. tagad pagājuši trīs mēneši - taisu vingrojumus vēderpresei, apmeklēju ūdensaerobiku, šad tad pilates, bet nu - pieguļošas drēbes vēl nevaru uzviklt. žēl - jo vasara nāk. bet viens ir skaidrs, ka lai dabūtu atpakaļ smuko augumu kārtīgi jāsporto vismaz gadiņš, jo uzlabojumi nāk ļoti lēni. PACIETĪBU un uz priekšu! :)

Saka (tā runā vīrieši, kas zālē kačājas) ka presīte der tikai tiem, kam vajag klucīšus uzdabūt, tiem, kam tauku procensts uz vēdera ir tuvu nullei...Lai tauciņu nodzītu vajag kardiotreniņus.

Mainīja exilis, 08.04.2010 10:10:00

Cilvēkam vieglāk ir izvairīties no kārdinājumiem nekā uzvarēt tos. /Ruso/

exilis
ar to presīti ir tā, ka daudzām sievietēm pēc grūtniecības ir pamatīgi izstaipījušies vēdera muskuļi un presīti jātaisa lai viņus nostiprinātu, neskatoties uz to vai ir liekais svars vai nē. jo pat ja nav liekais svars, vēders tik un tā var būt izgāzies, jo muskuļi izstaipīti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15720700