Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

šampūns, balzams lokainiem, viļņainiem matiem

jazzy

Iesakiet lūdzu vislabākos lokainu matu kopšanas līdzekļus smalkiem (bet ne plāniem), lokainiem, viegli sprogainiem matiem. Interesē šampūns, balzams, un kāds veidojošais līdzeklis. Bet tā lai nav jāizmanto karstie aparātiņi

karstie aparātiņi

tie ta ka butu fens utt domati?

Nezinu, man ir lokaini mati, esmu dazadus izmeginajus - ne parak daudz, bet shadus tadus - nu isti jegu neredzu specialiem sampuuniem un balzamiem. Perc sausiem matiem un bus labi.

Veidoshanai - es parasti lietoju vai nu veidoshasnas putas vai zheleju speciali lokainiem matiem un karsto aparaatinju ar diffuzeri - ja vajag steidzigi kaut kur doties, citadi - izmazgaju ieziezhu kadu nebut curl cream un eju gulet.

Es pasūtīju Tigi Curl līniju. Ta jau manīs kā būs

es tikko nopriku tigi foxy curls matu putas, bet tas ir lietoshanai ar fenu, ja bus baigi forshas varu iepostot te, vai tu vispar izvairies lietot fenu?

Es parasti censhos nelietot, bet kadas reizes 3-4 menesi iznak un lietoju kopa ar karstumaizsargajosho spreju un nekad nelietoju uz pilnu karstumu - parasti videjo un uz vislenako atrumu, ipashi jau neesmu pamanijusi, ka bojatu matus. Kopa ar ar kadu curl veidoshanas lidzekli parasti rezultats ir

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15735737