VVVM: Vecmīlgrāvja, Vecāķu, Vecdaugavas, Mangaļsalas mammītes

Kristina73

Slēdza Kristina73: "Atvērta jaun lapa".

Sveikas, meitenes! Esam tomēr kaut ko piepļāpājušas. Veru jaunu lapu. Tiekamies šeit un arī "dzīvajā"!

Papildināts 09.04.2010 10:10:13:

Vecā lapiņa

http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=15186561#page-1

Papildināts 09.04.2010 10:11:41:

Iik

Šodien tiksim laukā tā pavēlāk. Ap kādiem 16, grūti tagad pateikt.

Labrīt, dāmas!

Šodien jauka diena ;)

Man drusku kreņķis, jo mazajai neiziet puncis, ēd švaki :( Pec dr ieteikuma ēdu daudz darzeņus - bietes, burkānus, žāvētas plūmes ar paniņām :D Pagaidām nekāda dižā rezultāta mazajai nav, man gan :D

Kristina73
paldies par lapiņu! vispār jau tagad varot pļāpu lapas taisīt garum garas, bet, nu, ja jau jauna, tad jauna.

Zoya
Savulaik baigi palīdzēja plūmu kompots- nu, katliņā apvārītas žāvētās plūmes, mazajai ar gan jau var kādu karotīti iedot, zīdaiņiem veikalos tak pilni plaukti ar plūmju biezeņiem. Vēl linsēklas esot laba manta.

ezīc
Savulaik baigi palīdzēja plūmu kompots - sito es škiebju iekšā 3x dienā, man garšo ;) Nez vai mazajai var dot, viņai knapi 3meneši Varbūt es gribu rezultātus pa ātru, varbūt jāpaiet pāris dienām kamēr viss noregulējas Drusku kreņķis man.

Zoya
Man savulaik dakters teica, ka bērnam vēders var neiziet līdz 10 dienām- respektīvi, ja ēd tikai mammas pienu.

Manējam gan kā pulkstens vienmēr jau kopš dzimšanas- katru dienu vairākas reizes.

Mainīja ezīc, 09.04.2010 11:31:31

ezīc
var, var neiziet un tas normāli, bet pie nosacījuma, ka mazais labi jūtas un labi ēd. Mana mazā jūtas slikti, spiež kaku, raud, rauj kājas, slikti ēd, niķojās un purkšķina smirdīgi pa visu māju, puncis ciets kā bungas.

Mainīja Zoya, 09.04.2010 11:57:21

Zoya
Čau! Esmu arī esmu visu ko gudru salasījusies, tomēr galvenais ir bērna pašsajūta. Ja bērniņš jūtas slikti, viņam ir jāpalīdz. Viņam no mūsu gudrībām labāk nepaliek. Bet ka normāli ir 10 dienas, to nu es pirmo reizi dzirdu, pārsvarā ārsti uzskata par normu 4-5 dienas, dažreiz esmu lasījusi par 7 dienām.

Kristina73
es vienā krūts barošanas raksta lasīju, ka pat 12dienas. Bet tas jau uz manu peku neattiecas, jo viņai ir vnk slikti, tāpēc šie padomi neder. Jamācas to kaku dabūt ārā.

Zoya
Tieši tā. Šobrīd jārīkojas mazliet radikālāk, bet turpmāk var piedomāt pie diētas.

Papildināts 09.04.2010 12:28:48:

Ar citām mammām pļāpājot, vēl neesmu satikusi nevienu, kuras bērns pēc 7 dienu nekakāšanas būtu lieliski juties...

Zoya
uj, mees arii ar sito mociijaamies sausmiigi..mazliet liidzeja vaaja kumeliisu teejinja-devu pa teejkarotiitei padzerties, bet esmu kaadas 2 x taisiijusi arii microlax klizminju, kad bebim pavisam gruuti bija...neliku visu iepakojumu,protams,pavisam,pavisam nedaudz...saprotu,ka tas nebija labi, bet nespeju vairs noskatiities,kaa beerns mociijaas dienu un nakti...viss iespeejamais jau bija izmeegjinaats.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
15735947