VVVM: Vecmīlgrāvja, Vecāķu, Vecdaugavas, Mangaļsalas mammītes

Kristina73

Slēdza Kristina73: "Atvērta jaun lapa".

Kristina73
varbūt arī, ka jaucu, iespējams, ka bija tās tevis minētās 7 dienas. tas bija tik sen, ka esmu piemirsusi. bērni ātri aug un daudzkas aizmirstas (da i atmiņa pieklibo pēc dzemdībām pamatīgi).

mēs atkal taisamies pastaigā uz mežaparku. vakar ar riteni biju aizbraukusi vakarpusē- pilns ar tautu. forši! vēl tik derēja maķenīt siltāku laiku.

Zoya
vēl atceros kautko par vēdera masēšanu ka tik ne pulksteņrādītāja virzienā vieglītēm, kā arī, siltu dvielīti likt uz vēdera mazajam. tad vēl celīšus likt pie vēdera klāt. es nez, moš papēti internetā, gan jau kādai mazulim ir līdzīgas problēmas. nu ja galīgi traki, tak uzzvani ģimenes dakterim.

Redz, kur ir līdzīga tēma, moš noder kautkas no minētā http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=12813359#page-1

Mainīja ezīc, 09.04.2010 12:57:40

ezīc

mhm-es ariii mazo maseeju-mazliet klingjeriisu elljinju un pulkstenja raadiitaaja virzienaa viegli ap nabinju..purkskji vieglaak naaca aaraa..

Kristina73
bet turpmāk var piedomāt pie diētas. - man kā reiz dārzeņu diēta :D pēc 7 dienu nekakāšanas būtu lieliski juties... - jū, mana mazā jau 4dienā jūtas slikti.

iik
nu kas jādata, tas jādara, es arī esmu devidu to mikroklizmu. Puikam arī pāris reizes dzīvē esmu devusi, tā ir radikāla metode, tā nedrīkst būt ikdiena, bet ja vajag, tad vajag.

Papildināts 09.04.2010 15:53:57:

ezīc
varbūt arī, ka jaucu, iespējams, ka bija tās tevis minētās 7 dienas. tas bija tik sen, ka esmu piemirsusi - es arī esmu šo lasījusi/dzirdējusi, neko tu nejauc. Re, citats: "Bērns, kurš saņem tikai mātes pienu, drīkst nekakāt līdz 12 dienām.".

Atsauce: http://lv.kkm.lv/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=226

Man gan tas galīgi nepatiktu

Mēs bijām pie doka 2dien visu izrunājām, pārrunājām manu diētu - dzērienus, ēdienus. Samācija mums masāžu utt. Rīcības plāns ir gatavs ;). Aizvakar kaka bija, vakar nebija, šodien tikko sanāca (pēc lielas kakas lūgšanās :D). Es vnk drusku satraucos un te sacēlu paniku, ļoti nogurdinoši gaidīt kaku :D

Zoya
Nu turās, galvenais, ka rīcības plāns ir, tad jau tiksiet ar visu padomu jūru uz pekām. :)

Zoya mees arii katru dienu pieluudzaam" kaku Dievu" man veel pudeljbeebis-vispaar traki bija,jo tie jau nedriikst nekakaat + veel slikti jutaas bebe..sausmiigi bija...

ezīc
cerams ;)

iik
mees arii katru dienu pieluudzaam" kaku Dievu" - jā, jā es viņam pat dziesiņas sacrru :D

man veel pudeljbeebis - cik esmu dzirdējusi, tad tādiem mazuļiem īpaši jāseko līdz vēdera izejai.

Sveikas!

Šodien biju uz Šendi. Pie Zoya saslavētās vaksētājas. Tiešām forša. Izrādās viņa ir arī kosmetologs. Tā ka drīz taisos uz sejas procedūrām. Un uzzināju no viņas, ka tur manikīre-pedikīre Ļena esot ļoti laba. Cik sapratu arī kaut kas no frizieriem sakarīgs, bet es neiedziļinājos, par cik mani tas ne pārāk interesē.

Jauku nedēļas nogali visām!

Zoya
Mazajai normalizējās puncis? Manējā atkal no nakts mokās ar punci. Ņemamies.

Sveikas, skaistās! :)

Jauna darba nedēļa sākusies, tas b.dienas tik ātri paskrien, taisni žēl :(

Kristina73
kaka ir katru dienu pa vienai :D Mazajai ar to pietiek, man arī sirds mierīga ;)

Forši, ka tev patika. Kādas procedūras viņa veic un ko tu vēlies veikt? Kādiem produktiem viņa strādā - saviem vai salona?

Meitenes, kādai varbūt ir vajadzīgi Medela maisiņi atslaukta krūts piena uzglabāšanai? Es te štukoju, varbūt nest uz vietējo aptieku atpakaļ, bet šaubos, ka tā akurāt ņems- čeka man nav.

ezīc
pamēģini cālī tirgus placī pārdot ne?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
15735947