VVVM: Vecmīlgrāvja, Vecāķu, Vecdaugavas, Mangaļsalas mammītes

Kristina73

Slēdza Kristina73: "Atvērta jaun lapa".

iik
ko tad jūs pa dienu klausaties / skataties ar puiku mājās esot? jeb bez fona mūzikas dzīvojaties? mums ir parasti pa dienu radio, pa vakariem multenes vai filmas. es nevaru bez fona mūzikas, bērna vecvecāki un tēvs arīdzan nē, ja pilnīgs klusums, tad dzird visus kaimiņus + aš džinkst ausīs no klusuma.

pierod. kopsh maajaas ir beerns,viss tiek pakaartots vinjam pashi maakam lieliskus fona troksnjus taisiit i dziedaat,i spiegt i visko protams,ka ir reizes,kad uzliekam kaadu muuzicinju-virtuvee. vakaros jau tas tv grabinaas. bet neuzskatu,ka visu dienu kautkam ir jaagrab un jaataisa maaksliigs troksnis maajaas

Ilizanna

ezīc
Mēs pa laikam skatāmies TV, ja bērni grib tad iet vaļā bērnu diski Bet bez Tv gan nevarētu. Vasarā gan iztiekam tik ar kādu vakara filmu, bet ziemā jau nav ko iesākt vakaros.

Man mājās ir Tv, bet bez TV programmām. Bija gan vasarā Viasats, bet neviens lāga neskatījās. Tagad domāju, ka varētu tomēr, kaut ko paskatīties.

a es par pavasari sapnjoju par sauliiti,svaigi gaisu,putninju civinaashanu,garaam pastaigaam,kuras nosleedzas ar vieteejaa tirdzinja apmekleejumu-pirmie svaigie zaljumi,salaati..mmmmmmmm..

pashlaik gan izskataas,ka mums uz balkona jaaseej grikji un jaaaudzee tads pieprasiijums peedeejaa laikaa,ka nespeejam piepirkt te vinji ir plauktaa-te vinju vairs nav

Sveikas!

Es gan fanoju par klusumu. Kaimiņi īpaši netrokšņo, tādēļ nav nepieciešamības notušēt kādas skaņas. Mans vecākais divreiz dienā var pēc izvēles skatīties vai nu TV izvēlētās multenes vai ierakstītās filmas/multenes. Savu mūziku klausīties drīkst, kad ir vēlēšanās, bez īpašiem ierobežojumiem. Tad parasti arī padziedam līdzi, padejojam.

Ienācu te pajautāt, varbūt Latvijas veikalos esat manījušas šādu jauku lietu http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/60101063 ?

iik
Man šķiet mazliet jocīgs būtu tāds pasūtījums. Man jau nevajag tieši IKEA ražojumu. Iedomājos, ka varbūt bērnu veikalos tepat ir kaut kas tāds dabūjams.

Kristina73
man gaumigs dizains pārstāve ir bijusī darba kolēģe. mēbeles viņa tiešām ved uz LV, nekādu problēmu. iesaku!

iik
hmm, griķus bez problēmām pēdējā laikā atrodu. gan rimi vecmīlgrāvī, gan centrāltirgū superneto utml.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
15735947