VVVM: Vecmīlgrāvja, Vecāķu, Vecdaugavas, Mangaļsalas mammītes

Kristina73

Slēdza Kristina73: "Atvērta jaun lapa".

iik
uh! Tiešam pilns komplekts. Veseļojaties!

Paldies!

iik
Turās!

Es biju izskrējusi līdz Stockmann Trakajām dienām, nokavēju gan auduma kurpītes ar biezo zoli mazītiņos izmērus- pa 5.50ls bija palikušas tikai meiteņu krāsas- rozā. Toties nopirku šo to no rotaļlietām + kokvilnas cepurīti ar nadziņu un ciet aizmuguri - par šito pēdējo riktīgs prieks. Nezinu gan, cik ilgi derēs, ka tik nav jābrauc vēl mazliet lielākai pakaļ, kas derētu vasaras beigām. Mēģināšu vīkendā trāpīt uz kosmētikas piederumiem- acu tušām utt.

Visas bauda skaisto laiku ārā, ka te tāds klusums? :)

Mainīja ezīc, 14.04.2010 18:14:42

hmm-kur Kristina 73 pazudusi? :)

Ilizanna

Sveikas!

Es tik palasos, bet rakstos slinki

iik
Šķiet Kristīnei mazā saslimusi . Turēsim īkšķus, lai ātrāk izveseļojas

Mainīja Ilizanna, 15.04.2010 12:36:21

Čiv! :)

Ilizanna
Tu gan sen šiet neredzēta, noies pa grunti lapiņa, papļāpā ar mums :)

Papildināts 15.04.2010 12:48:48:

Kristina73
stipri jo stipri turu īkšķus par mazo Decembrīti. Turieties!

Ilizanna

nu re-buusim laikam reizee sakjeerushi kautko :( turam iikskjus par Rēziju

Ilizanna

Zoya
Man dižais slinkums nāk virsū. Šķiet tev arī info sūtiju par manikīru/pedikīru. Izmēģināju abus. Man patika :) Nagi nav savainoti, viss ir šodien izbaudīju pedikīru -atklājās, ka man ir arī kājām nagi

iik
Man arī deguns tek, bet es to norakstu uz putekļiem mājās. Lai gan esmu patīrījusi viņus, bet tāpat šie pēc remonta lido visur un kutina degunu.

Papildināts 15.04.2010 15:01:42:

Zoya
Es vienu dienu ar mazo biju pa Vecāķiem pastaigā :) Riktīgi labi izstaigājāmies Viena māmiņa tur ar skriešanu nodarojās -kamēr vīrs ratus stūma :) uzreiz par tevi iedomājos. Atceros, ka tu ar taisījies :)

Pavasara pastaigas ir tik jaukas, bet tik nogurdinošas. Nevaru pār lūpai pārspļaut, pilnīgs spēka izsīkums :)

Ilizanna
Pedikīrs man galīgi neder, esmu vairākkartīgi un dažādās vietās taisījusi, man ir acīmredzami ļoti jūtīgas nagu ''apmalītes'', man ir ļoti sapīgs un nepatīkams šis process un vēl man dikti kut. Nē, es tikai pavelkos uz manikīru ;)

Papildināts 15.04.2010 17:52:34:

Ilizanna
klau, es ceru, ka Kristīnei mazā nav atkal trāpījusi slimnīcā? Ja esi kontaktā ar viņu, tad nodod veselības vēlējumus no manis un saki, lai turās, es turu īkšķus par abām meitenēm, lai ātrāk veseļojas.

Vai pamanijāt, ka Vecāķu pludmalē organizējas vingrošana mammām ar mazulīšiem? http://www.ratinmammas.lv/

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
15735947