Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seja šausmiga.

Bonbondzinja

lasu citreiz tēmu par pumpām, poram, bet ko darīt ja divi vienā :D Poras lielas, pumpas metas šausmīgi, seja izskatās pārgurusi :( Gadi tikai 26 :(

Tagad vispār visa seja izmetās ar pumpām, vairak matainā daļā, pluss viss dekoltē :(

Man līdzīgi - poras ap degunu palielas, nejaukas pumpas mēdz samesties, sejas krāsa pelēcīga..lai cik tas dīvaini nebūtu, man ir arī sausa āda, lobās. Burvīgs komplekts.

Varbūt hormoni vainīgi pie pumpām? Gatavojos aiziet pie endokrinologa, jo pumpas uzmetas periodiski, neatkarīgi no sejas kopšanas līdzekļiem un intensitātes. Tātad, vaina ir "iekšās".

Es ar piebiedrojos :(

Bonbondzinja
ņauva
Jūs lietojat hormonālo kontracepciju?

Tiešām iesaku aiziet vispirms pie endokrinologa, lai pārbauda hormonus, tālāk dermatologs, beigu beigās kosmetologs, lai parāda, kā kopt sejas ādu un domāju, ka ceļš uz labu sejas ādu garantēts

Un pašai neaiztikt tās pumpas.

Serafima
Kosmetologs apmeklēts, un dermatologs ar, tik apnika staigāt katru mēnesi pie dermatologa, katru reizi saņemt jaunu recepti, jauniem krēmiem utt, un rezultati nemaz nebija redzami :( Palika žel naudas, un sevi.

Papildināts 10.04.2010 10:30:21:

Tad varbūt kāda ieteiks endokrinologu?

Ēdienkarte ir pārdomāta, tajā nav miltu ēdienu, saldumu, našķu?

How wonderful life is, while you're in the world. (Bernie Taupin)

Melnās Āfrikas ziepītes sejas mazgāšanai + šī sviests nakts un dienas krēma vietā. Vienīgais, kas man palīdzēja un tas viss nav dārgs, bet 100% dabīgs.

Vēl lietoju naktssveces eļļas kapsulas iekšīgi, tās sakārto hormonus un ar tiem saistītās ādas problēmas.

Dermatologi un kosmetologi man katrs izrakstīja citādāku kosmētiku/zāles/kopšanas līdzekļus, atkarībā no tā, ar ko viņiem līgums noslēgts

pievienojos. Esmu bijusi pie neskaitāmiem ārstiem 3 valstīs, visi saka, ka ar mani viss esot kārtībā, bet pumpas tik metas un metas.

Pasūtīju shea sviestu, un afrikas ziepes, itkā jau cerības nav, bet kas to lai zin, eksperimentēts viss kas uz sejas jau ir

Ak jā, un visu ko eksperimentējot poras uzlabot ir sanācis, bet pumpas, citreiz kā sametas tā oj oj

Mainīja mamma Raivītim & Zanītei, 10.04.2010 12:00:49
Papildināts 10.04.2010 12:23:58:

tajā nav miltu ēdienu, saldumu, našķu?
Nu protams ir :D

Man liekas nereāli to visu 100% izslēgt, protams neriju tonnām, bet jā garšo saldumi. Un ir aŗī mēģināts neēst, pumpas metās kā metušās :D

Ieteiktu nepažēlot naudu un nopirkt labu sejas mazgājamo līdzekli, mitrinošu krēmu (Biotherm, Vichy) un baltos un zilos mālus maskām. (Biothermam vasarā parasti var nopirkt mazos komplektiņus ~6-7Ls, kas lieliski der izmēģināšanai)

Regulāri no rītiem un vakarā attīrīt ādu, ik pēc 3dienām uzlikt maskas, un NEAIZTIKT izsitumus ar rokām, nespaidīt, kā arī nelietot abrazīvos skrubjus;)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15742719