Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seja šausmiga.

Bonbondzinja

mamma Raivītim & Zanītei

Nekad neesmu lietojusi hormonālo konrtracepciju

Miltu ēdienu, našķu un saldumu izslēgšana no ēdienkartes nav devusi rezultātus, turklāt, ne jau visu laiku man tie izsitumi ir. Apmēram 2 nedēļas mēnesī ir 1-2 mazas pumpiņas (nu, varbūt biš vairāk gadās) un apsārtuši pleķīši (jutīga sejas āda), bet ap "svētku laiku" ģīmis pilns gan ar sāpīgiem augoņiem, gan sīkām pumpiņām, ar kurām tad cīnos apmēram pusotru nedēļu. Diemžēl, bet tonālā iztikt nevaru.

Lavande ieteikums šķiet izmēģināšanas vērts, uz naktssveces kapsulām jau sen metu acis

Par to izsitumu neaiztikšanu...jā, lasīju, ka nevajagot spiest, tad paši mirstot dabīgā nāvē. Muļķības - ja neizspiežu, tad uz sejas arī paliek, ne sasūcas, ne pārsprāgst. Rekords - 2.5 nedēļas augonis bija uz sejas, līdz man apnika.

pilnīgi iesaku Lavande rakstīto.. Man dikti palidz..

Man nelidzeja ne melnas ziepes, ne shea sviests, bet palidzeja retinols a + vit c serums+ vitamini+zivju ella

ņauva

Ja tu saki, ka tie ir augoņveidīgie, tad noteikti pārbaudi hormonus, to var izdarīt gan ginekologs gan endokrinologs, izvēlies pati.

Man arī ir bijis laiks, kad cīnījos ar pumpām, to laiku atceros ar šausmām, jo nepatika spogulī skatīties, manā gadījumā pie vainas bij hormonu disbalanss.

P.S. ja ir poru problema, es neitiektu parlieku aizrauties ar ellam + ir tiesham jazin, kuras ellas lietot, kuras ir piemerotas tieshi tavai adai, citadak bus vel lielakas ziepes.

Serafima

Pie endokrinologa jau arī grasos aiziet ciemos

Varbūt varat padalīties, cik maksā vizīte pie endokrinologa un kuri Rīgā ir tie labākie?

džī-džī

es gan neiesaku lietot shea sviestu uz sejas, kurai ir pumpas. tas sviests ir pārāk trekns ikdienas lietošanai sejai, turklāt vēl problemātiskai.

''Want to change your life..? Do something...''

man pagaidaam paliidz naatru teeja kaa asinstiiriitaajs un sejas tiiriishanai arii. Dzeru parastaas teejas vietaa. apmeeram 2 kruuzes katru vakaru. jo stipro novilkumu pa pusglaazei negribaas. teeja nav tik reibiiga. pat tiiri labi garsho :D

un ar maisinju (ja teeja maisnjos faseeta), notiiru seju peec tam. savelk uns ausina forshi. vairs nelietoju visus tos briinumkremus vispaar. notiiru seju, peec tam vakaraa patiiru veel ar naatreem un eju guleet. Ak jaa - NESPIEZHU pumpas. ljauju pashaam sadziit un ir ok. pagaajusi 1,5 nedeelja, un man uz sejas ir tikai 2 pumpas. :D

tiesa - pret melnajiem punktiem gan neliidz. tie jaaiztiira kaut kaa saudziigi pashai buus un tad jaalieto maskas poru savilkshanai.

peec tam man ieteica dzert raudenes teeju vai naktssveces ellju, lai sakaartotu hormonus un samazinaatu aadas taukoshanos. plaanoju taa arii dariit.

par kremiem esmu izdevusi simtiem latu. par teejaam - 1,70 Ls :D

Baiby

man personīgi no šī sviesta pumpu skaits nemazinājās itin nemaz :D

Vai jums gadījumā tā nevarētu būt ādas vai putekļu ērce? Man kādreiz viena no šīm ir bijusi (neatceros kura). Var apārstēt, bet nevar izārstēt, var norimt un pēc tam atkal progresēt, jo tas vīruss it kā neizzūd pavisam. Man tagad ir ok. lietoju kaut kādu speciāli taisītu šķidrumu, ko ādas ārsts izrakstīja.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15742719