Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seja šausmiga.

Bonbondzinja

Vasara un saule

Pirmkārt, āda ir iekšējo orgānu spogulis. Ja ir problēmas ar ādu, tad jāsakārto kuņģis, zarnas, aknas, vairogdziedzeris vai citi iekšējie orgāni, kas nu kuram, citam varbūt hormoni.

Otrkārt, jāēd pareizi un veselīgi. Un mazāk jāstreso, stess negatīvi ietekmē ādu.

Treškārt, nereti daži gudrie ārsti uzskata, ka āda = domu spogulis, tādēļ jādomā labas domas.

Visi tie krēmiņi utt, kas domāti ārējai lietošanai, cīnās ar sekām. Jāmeklē cēlonis un jātiek galā ar to.

Lai atbrivotos no problematiskas adas pats galvenais ir to parezi attirit. Noteikti jalieto kosmetika ar tejas koku, jo to dod antibakterialu iedarbibu un pumpas atrak sadzist + jaunas neparadas. Otra lieta ir mali - tie sashaurina poras un dzili attira adu. Nevajag aizmirst par adas mitrinashanu, var izmantot vienkarshi alvejas akstraktu. Jo kosmetikai dabigaks sastavs, jo labak adai!!

Varu ieteikt Alva Rhassoul minerali mazgajoso kremu sejas attirisanai + Rhassoul aktivo kremu sejai. + sejas kreminsh rada matejoshu izskatu, tapec seja nespid.

Visi tie krēmiņi utt, kas domāti ārējai lietošanai, cīnās ar sekām. Jāmeklē cēlonis un jātiek galā ar to.

bingo. lai ko dariitu ar aadu, ja ieksheejie procesi nebuus kaartiibaa, pastiprinaata taukainiiba, kaa rezultaataa atveertas poras un iekaisumi garanteeti pie jebkaadas kopshanas.

Kaa tas endokrinologs paarbauda tos hormonus?
Papildināts 10.04.2010 21:59:33:
Man ar kaadu laiku metaas prishas uz sejas peec gruutnieciibas.
Nopirku neutrogena 2in1 un bioderma kremu, tagad +/- ok. Vareetu buut veel labaak.

Ir idejas, ir varianti.

Otrkārt, jāēd pareizi un veselīgi

Pff..nez kāpēc, tie paziņas, kuri štopē makdonalda veidojumus, saldētavās atrodamos pusfabrikātus un čipsus katru dienu, ir ar apbrīnojami veselīgu ādu.

Daudz ko ar nosaka geeni.
Man te draugi, pumpains teevs, pumpains deels. Abi sviist nepajokam.

Ir idejas, ir varianti.

French

hor-mo-ni :)

Tagad man palīdz Duac gēls, kautgan pirms tam lietoju vairākas reizes bez īpašiem rezultātiem.

Varbūt Duac ir iedarbīgās tādēļ, ka atteicos no visiem tonālajiem un tagad lietoju bellapierre minerālo pūderi. Nomaskē un neaizsprosto poras. Cena par pūderi protams padārga 25 Ls, bet tas ir ieguldījums, jo pagaidām šķiet, ka lietojas ļoti lēni.

Jauns atklājums Cinka ziede, aptiekā maksā ap 2 Ls. Ja pagrēkoju ar paspaidīšanu tad ātri savelk kopā.

Bioderma krēmi Aknei ļoti iesaku! Esmu mēģinājusi pret spīdumu un pret melnajiem punktiem.

karjeriste
atklājums Cinka ziede,

var par shito siikaak? kaads efekts?

gabbana

Cinka ziede sadziedē pušumus. Piemēram jau saspaidītu pumpu ātrāk sadziedē, krevelīte ātrāk aizvelkās, iekaisums neturpinās.

Manam pusim aukstumpumpa (krevelīte) daudz ātrāk pazuda lietojot cinka ziedi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15742719