Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seja šausmiga.

Bonbondzinja

Bonbondzinja
man palīdz pret pumpām riņķa ziede, uzziežu uz nakti un no rīta jau pumpu daudz mazāk, pēc ilgākas lietosanas, visas pazuda!

Papildināts 11.04.2010 09:39:10:

karjeriste
aukstumpumpa (krevelīte) daudz ātrāk pazuda lietojot cinka ziedi. jā, es arī aukstumpumpām lietoju cinka ziedi, palīdz daudz labāk neka speciāli domātās dārgās smēres, piem, zovirax.

Nekad nav par vēlu kļut par to, par ko tu būtu varējis kļūt

Man kopš atmetu OK lietošanu arī metās pumpas un vienubrīd bija riktīgi traki, izrādījās, ka tas no kuņģa un hormonu ietekmē. Palīdzēja no āras Naktssveces eļļas smērēšana, un iekšīga dzeršana. Tagad arī vienubrīd bija atjaunojusies šitā visa pumpu padarīšana, sāku dzert ķimeņu tēju un mana āda kļuva pilnīgi varēt teikt perfekta- poras samazinājušās, pumpas visas pazudušas, tēju dzeru tikai nedēļu, sāku dzert kārtējo reizi dēļ kuņģa problēmām.

Tā ka visām, kam ir pumpas- iesaku sākt ar iekšīgu sakārtošanu, pēc tam tikai ķerties pie ārpuses ;). Pie tam tiešām iesaku Naktssveces eļļu, baigi labā.

Aiza
O, superīgi par to ķimeņu tēju. Atceros, mamma teica, ka viņa dzēra šo tēju, kad mēs mazie rupuči viņai dzimām. Tagad palasījos netā, ka tā tiešām palīdz ne tikai māmiņām vairot pienu, bet arī pret vēdera uzpūšanos, zarnu traktam utt. Tātad-tas arī ir tas stāsts par organismu sakārtošanu no iekšpuses.

Un vēl-pievienojos par naktssveces eļļu!

Mainīja sniegapika, 12.04.2010 11:06:22

Hmm, moš kāda var pakonsultēt, kuri hormoni tieši jāčeko, lai zinātu, ka to disbalanss izsauc problēmas ar ādu?

ekad neesmu lietojusi hormonālo konrtracepciju
ņauva
Nu lūk, es kad gadu lietoju KO pumpu nebija, kā aŗī abās grūtniecībās seja bija brīnumskaista. Tāpēc vainu veļu uz hormoniem :( Bet nu mūžīgi jau būt stāvoklī nevar :D

Putekļu ērce nav, taisīju analīzi uz to.angelix

Papildināts 12.04.2010 12:14:10:

Jā, un cinka ziede parastā tiešām palīdz daudz maz... Es arī kad attīru seju, kad daudz pumpas sametušās uzsmērēju uz nakti cinka ziedi.

Taa_Tur

man sametaas kaudze strutainu un neizspiezhanu pumpu uz muguras. smeereeju visaadus briinumus virsuu un nekas nepaliidzeeja.

saaku staigaat uz solaariju- 4 reizes esmu bijusi, palikushas tikai sarkanas reetinjas, strutainas pumpas vairaak nemetas!

nopirku arii rauga tabletes, bet taas gan aizmirstaas regulaari iedzert!

mamma Raivītim & Zanītei

Labāk staigāju pumpaina, nekā pičkāju savu organismu ar hormonu tabletēm Un ir arī pretējs efekts.

ņauva
Labāk staigāju pumpaina, nekā pičkāju savu organismu ar hormonu tabletēm

Aij es nezinu atkal, jo acīmredzot ar tiem hormoniem kaut kas man nav ne tā. Protams jācer, ka endikrinologs ieteiks ko citu, ne OK.

Nē, un pumpainai man nepatīk būt

Jā, un itkā solārijs palīdz, jāasāk atkal iet.

mamma Raivītim & Zanītei
Man agrāk ar tā šķita, ka palīdz, bet nekā...tas tikai mazina pumpu redzamību ar brūno toni-solārijs nepalīdz ārstēt pumpas. Kā pārtraucu iet uz solāriju tā visādi brīnumi sāka nākt ārā... :(! Sāku lietot Silicu, atteicos no kviešu miltu produktiem un izvēlējos sejas mazgāšanas līdzekli, kas ir pēc iespējas dabīgāks un maigāks-dotajā brīdī tas ir Absolute Organic ar alveju. Pagaigām esmu ar smuku sejiņu. p.s.Neliegšos, ka šad tad smukākam sejas tonītim-solārijā vietā izmantoju Art Deco bronzeri sejai.

Varbūt primitīvi, toties iedarbīgi, kad man tāds sliktāks ģīmis paliek, tad es kārtīgi ar izberzēju seju ar vates tamponu samērcētu streptocīdspirtā vai vnk ar odekolonu. Kārtīga dezinfekcija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15742719