Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

bērzu sulu kaloritāte

Ninon

Ja visu dienu dzer daudz bērzu sulas- cik tur sanāk kalorijās?

Kopš pagājušas nedēļas, kad sāku, man liekas, ka cerētā novājējuma un attīorīšanās vietās, nācis klāt pie 2 kg un piedevām drusku sāp kuņģis. Tā varētu būt?

Ninon drusku sāp kuņģis kuņģis varētu sāpēt, ja sulas būtu skābas..

nācis klāt pie 2 kg vai gadījumā nav tūsku? varbūt ir šķidruma aizture?

Nekad nav par vēlu kļut par to, par ko tu būtu varējis kļūt

Baiby

Ninon
jautājums - cik tad Tu viņas daudz izdzer, ka sāp kunģis? kaut ko ēd arī???

http://spogulis.calis.lv/tava-veseliba/netradicionala-medicina/berzu-sulas-musu-veselibai/

Kalorijas esot 2-8 kcal uz 100 gramiem, tātad 80 kcal litrā max. Bet vispār, man liekas, ka kaloriju ziņā tur varētu būt arī vairāk. Savulaik, kad vēroju svaru, tad tieši bija runa, ka bērzu sula ir jāskaita tāpat kā augļu sulas - 1 glāze - 1 punkts, tāpēc, ka tur ir daudz ogļidrātu.

Pat, ja Tevi apēd, Tev no šīs situācijas ir vismaz divas izejas.

ēdu mazāk kā parasti, nu tur vakariņas izslēdzu, pusdienas liesa gaļa un salātiņš, brokastis maza siermaize.

es domāju, ka viņas tik saldas, ak varbūt sanāk daudz cukuru ?

Tūska redzama nav, gredzens staigā brīvi.

Ninon uz apakštilbiem arī nav, kad iepsiež, bedrīte ilgāk neatiet?

Nekad nav par vēlu kļut par to, par ko tu būtu varējis kļūt

bļaustīgais kaķis

Guna
Kalorijas esot 2-8 kcal uz 100 gramiem, tātad 80 kcal litrā max. Bet vispār, man liekas, ka kaloriju ziņā tur varētu būt arī vairāk. Savulaik, kad vēroju svaru, tad tieši bija runa, ka bērzu sula ir jāskaita tāpat kā augļu sulas - 1 glāze - 1 punkts, tāpēc, ka tur ir daudz ogļidrātu.

Tās 2-8 kcal/100g arī būs pareizi. Bērzu sulas nesatur taukus un olbaltumvielas, bet satur 0,5-2 % cukura, tas ir 0,5-2g cukura uz 100g. Viens g cukura = 4 kcal, tālākā matemātika vienkārša.

Augļu sulas pārsvarā satur 5-10g, dažas pat 15g cukura, tāpēc arī kaloriju viņās ir attiecīgi vairāk.

Visdrīzāk ūdens aizture. Kafija/melnā tēja/ vai piemēram rūķīšu Vakara tēja vakarā pirms gulētiešanas. Pēdējā sakārto gremošanu kā arī palīdz pret tūskām. :)

Beka ir lepns putns, neiespersi- nelidos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15753021