Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par šo forumu un noderīgās adreses

Administrācija

Administrācija

Interesējies par saviem radurakstiem? Meklē sen neredzētos draugus? Varbūt meklē jaunus draugus? Tad šeit būs īstā vieta.

Tēmas nosaukumā lūgums minēt meklēto personu uzvārdus (tā jūs atvieglosiet dzīvi citiem un ātrāk sagaidīsiet atbildi).

Kas vēl jums var noderēt?

• www.lvva-raduraksti.lv - ieskanētas baznīcas grāmatas, tautas skaitīšanas grāmatas utt. Meklētājs nav, tā kā jāurbjās visam cauri pašam
  • www.periodika.lv - vecas avīzes, ir meklētājs
  • reti kurš zina, ka PMLP ir pakalpojums "kā sazināties ar meklējamo personu". Viss ir diezgan vienkārši:

Gadījumos, kad vēlaties sazināties ar radu, senu draugu vai paziņu, kura adresi esat pazaudējis vai aizmirsis, Pārvalde var palīdzēt sazināties ar meklējamo personu.

Meklētājam jāuzrāda pase, kvīts par pakalpojuma apmaksu un jāiesniedz rakstisks pieteikums, kurā jānorāda meklējamās personas uzvārds, vārds un personas kods vai dzimšanas datums. Papildus iespējams iesniegt iepriekš sagatavotu rakstisku ziņu, kuru nosūtīt meklējamam draugam vai paziņai. Pārvaldes darbinieki sagatavoto rakstisko ziņu pārsūtīs meklējamam cilvēkam uz viņa reģistrēto dzīvesvietu, par kuru ziņas iekļautas Iedzīvotāju reģistrā. Saņemot ziņu no Pārvaldes, meklētā persona pati izlems, vai atsaukties uz pieprasītāja aicinājumu.

Sīkāk: http://www.pmlp.gov.lv/lv/pakalpojumi/info/sazinaties.html

Вот так нескладно в полголоса
ни о чем не прошу тебя.
Только если возможно, немножечко
посиди тихо возле меня.
Без приставки к себе "осторожно"
и со словом к тебе "нельзя"
я скитаюсь озябшим волчонком
в малахитовой зелени дня.
Как жаль, что в жизни нет спроса
с тех, кто может летать.
Как жаль, что нет запроса
на тех, кто умеет ждать.

Trīne

Vēl ir vieta, kur (ja esi baigi apķērīgs) vari pievienoties jau kāda radiņa izveidotam ciltskokam. www.ciltskoks.lv

Vo tikai es nekādi nevaru atkost, kā pievienoties. Atradu tur savējos, bet kā pievienoties - nu blonda esmu toč.

Man paziņo, ka mans tēvs man nav nekas - čau, ej mājās!

Mainīja Trīne, 06.05.2010 00:42:35

Trīne
Aha, tas ir tas pats links, ko es ieliku :)

Zin, es ar blonda - nejēdzu pievienot ciltskoku.

Un vel - neiebraucu, ka lai tur to manu izveidoto ciltskoku paplasina :( Vobsčem, tiesām jābūt baigi atjautīgajam!

Papildināts 06.05.2010 01:07:52:

Uzgaju vēl vienu linku, kas attiecas uz tēmu:

http://dzimta.lv/2010/01/14/dzimtas-koku-veidosanas-portali-un-programmas/

Вот так нескладно в полголоса
ни о чем не прошу тебя.
Только если возможно, немножечко
посиди тихо возле меня.
Без приставки к себе "осторожно"
и со словом к тебе "нельзя"
я скитаюсь озябшим волчонком
в малахитовой зелени дня.
Как жаль, что в жизни нет спроса
с тех, кто может летать.
Как жаль, что нет запроса
на тех, кто умеет ждать.

Trīne

Par to ciltskoks.lv pazuda ticamības. Pati ielaidu vienu kļūdiņu, labojot salaidu vēl dažas, mēģināju izdzēst ... vopščem man tur tagad putra un nav nekādas sajēgas kā to labot. ja tur vēl tādas kā es - nekādas ticamības. Man tur 8 cilvēki karājas fvzkur un nemāku piekabināt pareizi. Tā, ka nesacerieties.

Trīne, cik es izkodu to ciltskoks.lv, tad, kad tu pievieno kādu jau esošu profīlu (cilvēku), tad tam cilvēkam tevi ir jāapstiprina, ja nē, tad tas zars paliks gaisā karājoties.

Es ar salaidu grīstē un tagad domāju vai labot vai nu taisīt kaut kur citu.

Vai pareizi sapratu - nav iespēju aplūkot citu ciltskokus, kā tikai uzaicinot viņus par draugiem? Tb, ja interesē uzvārds Zvaigzne ap 20. gs. sākumu un agrāk, tad man jāsaaicina visi Zvaigznes, kaut arī nav zināms, vai viņu ciltskokā ir kāds no manis iznteresējošā apvidus?

Kāmju mamma

Kad tu ieraksti cilvēku ar attiecīgo vārdu uzvārdu savā kokā, tad ciltskoks.lv piedāvā visus cilvēkus ar tieši tādiem pašiem datiem no viņu datu bāzes, un tad tu vari apskatīties viņu ciltskoku.

Mainīja Kaktusadata, 09.05.2010 12:54:25

Trīne

Kaktusadata
Nevar visu koku redzēt. Tikai fragmentu. Un piem, ja es ierakstu, ka Jānis Bērziņš ir Jura Bērziņa tēvs un viņš jau kāda ciltskokā figurē un es viņus piekabinu klāt, tad es nekādi vairs nevaru pievieno Jāņa Bērziņa brāļus/māsas. Jo Jānim Bērniņam man nepiedāvā brāļus/māsas pievienot, bet Jurim Bērniņam es neko nevaru pievienot, nekādus bērnus, jo tas nav mans, bet cita ciltskoka radīts. Murgs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15931124