Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par šo forumu un noderīgās adreses

Administrācija

Šodien raksts Dienā. Ļoti interesants. Iedomājos, ka tiešām varētu sākt meklēt caur Sarkano krustu.


ideāla vieta, kur taisīt ciltskoku - myheartige.com- viss saprotams un pārskatāms(vācu val.)

annda
es šo izmantoju, ir tak arī latviešu valodā, un krievu.


Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

Чем старше я становлюсь, тем моложе и бесшабашнее себя ощущаю … Чувствую, путной старухи из меня не получится

bitite_maija

Sveiki. Gribēju painteresēties, kāda ir iespēja atrast cilvēku, kas dzīvo Ukrainā (Pašlaik tā laikam sanāk Baltkrievijas teritorija). Zinu vārdu, uzvārdu un dzimšanas gadu, pilsētu, kurā dzīvoja pirms 20 gadiem un to ielu, bet vairāk neko..Resnā Žurka

https://www.arhivi.gov.lv/news.aspx?groupId=1&id=242&y=2018&m=3

2018. gada 20. martā Latvijas Nacionālā arhīva Latvijas Valsts vēstures arhīvā notika izdevuma „Palīglīdzeklis Latvijas arhīvu un bibliotēku 16. gadsimta – 20. gadsimta sākuma vācu rokrakstu paleogrāfijā / Hilfsmittel zur Paläographie deutscher Handschriften vom 16. Jahrhundert bis zum Beginn des 20. Jahrhunderts in Archiven und Bibliotheken Lettlands” atvēršana.

Grāmatā publicēti 48 dažāda veida dokumenti vai to fragmenti vācu valodā. Izdevumā iekļauts katras dokumenta lapas attēls un tam pretim – precīza teksta transkripcija, kuru analizējot un salīdzinot ar attēlu, iespējams izprast senās rakstības īpatnības. Katram dokumentam dota anotācija latviešu un vācu valodā. Grāmatas ievadā latviešu un vācu valodā sniegts ieskats vācu rakstības attīstībā un publicēto dokumentu vēsturiskajā kontekstā. Izdevumu papildina paleogrāfijas apguvei un vēsturisko dokumentu interpretācijai noderīgas literatūras saraksts.

Jaunā izdevuma apjoms ir 328 lpp. un to par cenu Eur 6,74 iespējams iegādāties Latvijas Valsts arhīvā Rīgā, Bezdelīgu ielā 1A.

12345

Kā atrast kādreizējo vēstuļdraudzeni no Tadžikijas?


.- Šomāt, ēj, šomāt, ko tu darītu, kad tevi burlaki nosistu?

- Ko tad nu, mīļā, darītu, jādzīvo vien būtu!

Septiitaasdebesis

Sveiki! Pirms pāris dienām sāku veidot savas ģimenes ciltskoku. Ir vecvectēvs, kuru izsūtīja uz Sibīriju. Ome no arhīva pieprasījusi izziņu, kur rakstīts, ka tāds cilvēks atradies Padomju filtrācijas nometnē, bet nav ziņu par viņa atrašanās laiku, vietu. Varbūt, ka ir vēl kādas vietas, kur es varētu pameklēt? Ja nu vecvectēvs tomēr nokļuvis līdz Sibīrijai un tur dzīvojis?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15931124