Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Manējie. Varbūt arī tavējie?

Seraphim

Trīne

Seraphim
Man šobrīd savākti ap 350 ļaužu kokā. Un dīvaini - neviena no tava saraksta'.

VKVTG? :D

VKVTG?

=))) Daudziem vēl tā ir gadījies, neuztraucies. Pat tā, ka arī cītīgi radurakstu pētnieki un no tās pašas puses un ar to pašu uzvārdu, bet neizdodas atrast kopīgus cilvēkus kokā. Toties ar divām man mīļām draudzenēm sanāca tā, ka ar katru no viņām man tomēr atradās sasaiste. Un atradās arī ar jauku kursabiedreni un citu laiku kursabiedru, kas liekas brīnumjauks. Tā ka tas par tām karmiskajām saistībām manā ievadtekstā nav nekāds sadzejojums. Ja mums kāds cilvēks liekas ļoti patīkams, ir visai reāla iespēja, ka tā ir atmiņa no paaudzēm seniem laikiem =)

Bet nekas, tu papēti vēl. Kad būs 10 tūkstoši tavā kokā, arī noteikti atradīsim kopīgos. =)

Mainīja Seraphim, 06.05.2010 14:15:33

m_m

oho, izskatās vērienīgi..:)

man ir senči Alojā, kas interesanc no tās puses?

crow

Pašās saraksta beigās atsevišķi arī tie, kas no Alojas.

m_m

Tilgas, Tilgash - Vecgulbene
Seraphim
Vistiešākā saskare, bet pieņemu, ka mēs jau varētu būt Tavā kokā iekšā .

Dairita
Un konkrētāk lūdzu? Var uz cāļpastu, protams.

m_m

Seraphim
CP

Trīne

Tu vnk neesi no Gulbenes!

Papildināts 06.05.2010 16:34:26:

Btw es labprāt izpētītu vienu neizpētītu dzimtas zaru. Vai te nav kāda no Sesavas Jelgavas rajonā?

Gribu uz siltajām zemēm...

Salminsch - Jaunpiebalga. no jaunpiebalgas liels zars, bet neesmu kārtīgi ķerusies tam klāt. jādabū no radinieka viņa izpētītais koks no jaunpiebalgas, kaut kā dikti škiet, ka bij tur tāds uzvārds ar. bet nevaru solīt drīz

dragongirl

Tā, Baltiņi, tiesa gan Litenē, un Leduskrasti, tie toč tik vieni laikam palikuši. Tie no manējā koka :) Vēlāk uzmetīšu aci geni.com, kas tur vēl no Gulbenes un Litenes puses bija.

Papildināts 06.05.2010 19:26:10:

Gagaiņi, Litene.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15948760