Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Manējie. Varbūt arī tavējie?

Seraphim

Mursene
Sveika! Vai atrakstīsi lūdzu uz cāļpastu senākos tev zināmos dzimtas Kanaviņus un Aveniņus, es tad kādā brīdī varētu apskatīties, vai nav starp manējiem. Nesolu gan drīz - man te diezgan trauksmains posms dzīvē, bet, kad sanāks pie tā datora, kur glabājas dzimtas koks, tikt, noteikti paskatīšos un atbildēšu.

Mainīja Seraphim, 04.11.2010 20:31:29

Manā dzimtas kokā ir Blektes

Serpeta Manā dzimtas kokā ir Blektes - lieliski! vai no Gulbenes puses? Ja jā, lūdzu atsūti uz cāļpastu konkrētus senākos tev zināmos cilvēkus no viņie, ar pilniem vārdiem un, ja zināmi, dzimšanas datiem, tad es apskatītos, vai manā dzimtas kokā tādi atrodas.

Seraphim
Schkipsne - Vecgulbene
Ja tas ir tas pats "Šķipsna", tad es no tiem.

Esmu nesen pieķērusies dzimtas koka veidošanai (es Tev draugos rakstīju), tāpēc nezinu, vai varētu Tev sniegt kādu jaunu informāciju, bet varbūt varu.

Ja balets būtu vienkāršs, to sauktu par futbolu! /The Game Plan/

Mani senči arī no Gulbenes. Vienmēr esmu gribējusi uzzināt ko vairāk...bet diemžēl manu senču uzvārds nav minētajā sarakstā...

Lielākā laime nāk klusi - Neaizlaid garām, kad dusi !

minkucis999

Seraphim
CP

Nesaki, ka tāda ir dzīve - dzīvi mēs paši veidojam!

Seraphim
Tev nu gan liels darbs ieguldīts!!! es ar kaut ko māžojos, tik man nekas nesanāk. Man radu maz... un info ar.

Papildināts 29.05.2013 11:18:

es nezinu sava vectēva mammas meitas uzvārdu un nezinu, kur to lai izrauj..

Papildināts 29.05.2013 11:21:

P.S. es taisu koku myHeritage, tur i foto daudz var pievienot i visādu citu info, i aprakstus!

Papildināts 29.05.2013 11:36:

P.P.S. varbūt kāds ir izpētījis un aizkļuvis līdz saviem senčiem, Patmalniekiem, Latgales pusē?

Pēdējās izmaiņas: aardillaa, 29.05.2013 16:35.

Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

Seraphim
Nosūtīju CP cerībā, ka šeit vēl iegriezies

Labdien, Seraphim!

Vai vēl nodarbojieties ar dzimtas koku likšanu? Mani interesē Blektes - Augusts Blekte, bet viņš manuprāt ir no Piebalgas puses. Varētu būt dzimis ap 1900 gadu.

Varbūt pati pameklē? Gan Jaunpiebalgas, gan Vecpiebalgas mācītājam ir tik labs rokraksts kā reti gadās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15948760