Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Manējie. Varbūt arī tavējie?

Seraphim

Manam ciltskokam tik pats,pats sākums. Pa 3 dienām bija laiks apjautāties 2 cilvēkiem, kas varētu kko vairāk pastāstīt. Rezultātā uz doto brīdi "uzskaitē" ir ~100 dvēseļu :D

Seraphim

Grusdul - Vecgulbene, Litene, Balvi <--- Ir rados Gruzdes, bet no Rezeknes puses.

Pukkiht - Vecgulbene <----- Puķīši ar ir, bet sobrīd Cesvainē dzīvo.

Strods - Vecgulbene<----- Strods figurē manā koka ar, bet cēlusies kkur no Stirnienes puses.

Вот так нескладно в полголоса
ни о чем не прошу тебя.
Только если возможно, немножечко
посиди тихо возле меня.
Без приставки к себе "осторожно"
и со словом к тебе "нельзя"
я скитаюсь озябшим волчонком
в малахитовой зелени дня.
Как жаль, что в жизни нет спроса
с тех, кто может летать.
Как жаль, что нет запроса
на тех, кто умеет ждать.

Linda

Žēl, neatradu to, ko meklēju. Man vectēvs no Gulbenes izsūtīts - tur viņiem māja bij. Uzvārds Lapsa. Zinu, ka viņa mammu sauca par Lauru māti. Eh būs vēl vecomammu kārtīgi jāiztaujā par šitiem jautājumiem.

Dear Lord, if you can't make me skiny, please make my sisters fat! :)
Baibaks

Seraphim
Jaunsem - Litene

Mans vectēvs bija Jaunzems, bet tikai dzimis Kupravā, Balvu rajonā, varbūt tas ir kāds radinieks, jo Litene nav tālu no turienes.

Viņa tēvs bija Eduards.

Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Помни, ковчег был построен любителем. Профессионалы построили "Титаник"

Seraphim, man ir viens pamatīgs dzimtas zars no Dagdas puses. Bet, cik zinu, starp viņiem nav ebreju - vieni latvieši un baltkrievi. Kāds uzvārds tevi konkrēti interesē? Ja sanāks, varētu apjautāties tantēm, kuras tajā pusē dzīvo - varbūt kāds kaut ko zina, ir dzirdējis utt.

Kerran - kāda ir šī uzvārda mūsdienu rakstība?

Mainīja Bii jaunkundze, 07.05.2010 00:24:03

Sievietes sirds ir kā rudens debesis - nekad nevar zināt, kad spīdēs saule un kad līs.

Bii jaunkundze
Kāds uzvārds tevi konkrēti interesē? - lielkrievi Kuzņecovi un Akentjevi, ebreji Levini, Špindleri, Šperlingi.

Kerran - kāda ir šī uzvārda mūsdienu rakstība? - pieņemu, ka Ķerāns. Ceru, ka nekļūdos.

m_m
Trīne

Seraphim
Kerran - kāda ir šī uzvārda mūsdienu rakstība? - pieņemu, ka Ķerāns
Vāciski sanāk Kērāns vai Kērans.

Trīne Vāciski sanāk Kērāns vai Kērans.

Vāciski varbūit. Tomēr viņi visi ir latviešu zemnieciņi parastie.

m_m

Lasu un tiik interesanti. Mums ar mammu tikai doma, ka vajadzetu kaut ko darit. Šo to zinam lidz vecvecmamiņai, kas dzimusi ap 1885. gadu Dagdas apkaimē, jāsāk rakt. Nesaproti isti, no kura gala.

Bet man tads jautajums - nu labi, jus uzzinat, cik plašs jums ir ciltskoks, bet vai ir arī zināmi kādi stāsti, leģendas, nostāsti par dzimtas interesentākajiem cilvēkiem? Vai ir bildes? Ir veidojas kaut kāds STĀSTS vai ir tikai tāds pliks koks ar skaitļiem un vārdiem?

Mainīja Alija, 07.05.2010 11:48:51

Тихо шифером шурша, крыша едет неспеша

Alija bet vai ir arī zināmi kādi stāsti, leģendas, nostāsti par dzimtas interesentākajiem cilvēkiem?
Vismaz tā datorprogramma, ar kuru veidoju savu koku (Family Tree Maker) ļauj saglabāt par jebkuru no kokā esošajiem cilvēkiem arī krietni plašu informācijas daudzumu un krietni daudz bilžu. Protams, ka tiem, kuriem ir bildes, tās visas ir saliktas kokā. Protams, ka tiem, par kuriem ir stāsti, ir salikti stāsti. protams, ka tiem, kam ir kādi interesanti dokumenti (Pases, izsūtījuma dokumenti, etc), tie visi ir saskenēti un ielikti pie katra bildēm. Izmantoju savu 'koku' lielā mērā kā kopējo ģimenes datubāzi =). Protams, ka tiem, kuriem es izdrukāju atsevišķus skatus no kopējā koka, viņi redz tikai shēmu ar kvadrātiņu kā katru cilvēku. Un kvadrātiņā, protams, ir arī portrets, ja ir bijis pieejams. Bet viss lielais informācijas kvantums un daudzās skaistās bildes ir apkopotas tieši pie manis.

Man bija viena attāla radiniece, kurai bija tas dzimtas koks veidots kā albums ar pat aprakstiem par katru cilvēku. Un ne tikai biogrāfijas, bet pat līdz rakstura aprakstam. Nu tā, ka reizēm pat "bija nešpetns cilvēks pēc rakstura, ka bija stipri jāpiedomā, cik un ko no tā visa pārrakstīt.

Papildināts 07.05.2010 12:56:19:

Baibaks
Ir manā kokā Jaunzems Eduards. Dzimis 14 Sep 1872, viņa vecāki ir Andrejs un Marija Ozola. Par Eduarda berniem gan man tālāk nekas nav zināms. Būtu jauki, ja izrādītos īstais.

Papildināts 07.05.2010 12:57:40:

Linda
Nea, Lapsas gan neatrodas... =(

Papildināts 07.05.2010 13:01:48:

dragongirl
Leduskrasti man ir pavisam nedaudz, tikai tik, cik ieprecējušies Ciemīšos un Skrodeļos. Ar Baltiņiem ir jau krietni interesantāk un Gagaiņi (=Kagaiņi) ir vispār čupu čupām. Uzraksti man tad lūgtum uz cāļpastu kaut vai, kas ir senākie zināmie cilvēki jūsu kokā ar šiem uzvārdiem, es tad apskatīšos, kurā pusē tu esi manā kokā.

Mainīja Seraphim, 07.05.2010 13:10:22

m_m

dragongirl

Seraphim
Vispār jau nosūtīju CP ar vecākajiem zināmajiem Baltiņiem un Gagaiņiem, tajā vietā kur krustojas šo dzimtu ceļi :) Bet nu OK, nav jau nekas slēpjams - Otto Baltiņš dzim 1869 (tēvs Jānis Baltiņš), Sieva Jūle Baltiņa dzim Gagaine (tēvs Sīmanis Gagainis, Māsa Kristīne un bralis Oto). Par Leduskrastiem CP

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15948760