Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Manējie. Varbūt arī tavējie?

Seraphim

Klemensa
Liels paldies. Tiešām atradu gan savu vectēvu, gan Šifru, kas ir viņa māte, bet par visiem šiem man viss jau sen ir zināms, meklēju info par senākiem (Šifras tēvu Vulfu) un viņas pirmā vīra Izraēla Levina (mana vecvectēva) tēvu Haimu, kuru tur nav. Projekts patiešām izstrādes stadijā, būtu eleganti pievienot iespēju papildināt faktus (nu, kontrolēti, ja tos var dokumentāli pierādīt), man būtu, ko pievienot =) Ja nu tu gadījumā esi saistīta =)

Un paldies vienalga, protams. Ir jauki, ka kaut kas tāds tiek darīts. Perfekti, ka ir izmantoto avotu saraksts.

Papildināts 21.06.2010 23:34:51:

p.s. man būtu, ko pievienot =) - piemēram, man ir nokopētas abas šifras pases, no kurām ir vēl krietni daudz info.

Klemensa

Seraphim
Zini, viņi jau daļēji uz tādām savāktām no individuālām personām to taisa un būtu ļoti priecīga par papildinājumiem. Es tev cp ar savu meilu nosūtīšu, varbūt tur sīkām apspriešam.

bizmarite

Hermione
Trīne
Tu vnk neesi no Gulbenes!

Tas ir līdz brīdim. Es arī kādu laiku domāju, ka man neviens no tās puses nav.

Papildināts 30.06.2010 22:57:21:

Alija

Bet man tads jautajums - nu labi, jus uzzinat, cik plašs jums ir ciltskoks, bet vai ir arī zināmi kādi stāsti, leģendas, nostāsti par dzimtas interesentākajiem cilvēkiem? Vai ir bildes? Ir veidojas kaut kāds STĀSTS vai ir tikai tāds pliks koks ar skaitļiem un vārdiem?

Tur jau arī ir tas interesantākais - tajos stāstos, ne plikos vārdos un ciparos. Un bildes - kā vaibsti atkārtojas paaudzēs un blakus līnijās... Un senās bildes vispār ir skaistas - apģērbi, vide, reizēm pozas, utmldz. Tas kopā ir vērtība.

Seraphim

re, dragongirl manam bērnam reāla, tieša radiniece sanāk. smuki!

Super! :)

Be prepared. Always expect the unexpected.

Vilders Jānis ir manas omas māsas vīrs, dzīvoja Limbažu pusē, apglabāts Lēdurgā. Manuprāt manīju šo uzvārdu arī Mazsalacas draudzē.

Tu izmanto savam ciltskokam gens.com Tas ir vislabākais?

Man pagaidām viss tikai kladītē, bet nu apjomi tev tādi iespaidīgi, tu pētīji ne tikai dzilļumā , bet arī plašumā?

dragongirl

lulla
Klausies, Par to Vilderu nav zināms, kas vairāk, mums ar ir viens Vilders no Limbažu puses (sākotnēji Dikļi, pēc tam Limbaži?), zinām tik brāļus un māsas (2 brāļi un 4 māsas), mātes meitas uzvārds ir Brastiņa. Mana vecvecmāmiņa ir viena no māsām.

lulla, dragongirl - mani vilderi ir tie, kas tieši alojā pašā dzīvojuši, nekur projām nav gājuši. nu, vismaz tie, kas mani interesē. varbūt stipri senākos laikos sadalās un kāda daļa arī tiek līdz lēdurgai vai mazsalacai, vai tieši otrādi - tik senos laikos tie manējie no citiem atdalījušies un līdz alojai atnākuši. bet tik sen es neesmu izsekojusi.

lulla Tu izmanto savam ciltskokam - es izmantoju speciālu datorprogrammu Family Tree Maker, geni.com tikai tik daudz, cik ar citiem sakontaktēt.

tu pētīji ne tikai dzilļumā , bet arī plašumā? - tās ģimenes, kas ir tiešie senči, jā. kaut ne vienmēr izdevies izsekot, kas noticis ar meitām, kas aizprecējušās. nu, ja turpat vien grozījušās, tad jau sanāk loģiski arī viņu pēcnācējus piefiksēt, bet, ja kaut kur projām, tad biežāk, ka nē.

Mainīja Seraphim, 29.08.2010 21:32:40

dragongirl

Seraphim
Nu jā, es ar pašlaik mēģinu savilkt galus kopā, moš izdodas sameklēt trūkstošos posmus. Žēl, ka vienam interesējošam zaram neatbild atbildīgā persona geni.com un neapstiprina ar.

Papildināts 31.08.2010 09:42:01:

lulla
CP

Papildināts 31.08.2010 09:43:13:

lulla
Pilna kaste :(

dragongirl
iztīrīju pastkasti .

Seraphim
Cau! Es te pec rekomendacijas pie tevis.

Vai nezini kur lai atrod cilveku, kas butu ar mieru datorizet manu ciltskoku. Info nebutu jamekle, tikai no papira un dala no programmas jasavieno... Protams, par samaksu....

Pēdējās izmaiņas: Administrācija, 13.06.2011 11:36.

Puķēs un bērnos ir saglabājies paradīzes atspīdums.

Seraphim
Kanawing, Kanwing - Jaungulbene--> manam vectēvam uzvārds Kanaviņš un viņs ir dzimis Balvos.. netālu jau ir :)

Papildināts 04.11.2010 15:47:25:

Kive
"Sveika! Manos senčos ir Aveniņi, no Madonas puses"---> tie ir mana vīra radi :) man tagad tāds uzvārds :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15948760