Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Indijas jūras rīsa sēne un tējas sēne

babbee

kristel

NormaalsCilveeks

kur tu esi sastopams? ja būtu centrs (centrālās stacijas apkārtne, +/- pāris kvartāli) es pat varētu 3dien savākt.

(jo man bija, bet izbija sēne, kaut kā iznīka).

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kristel
Stabu 78 - pretī lielajai CP mentenei ...

no stacijas ejot max 15min gājiens "lēnā solī" - pa upīšielu uz augšu un pa avotu no lāčpleša līdz stabu ...

NormaalsCilveeks (NC)

kristel

NormaalsCilveeks

stabu iela man pat derētu, beidzot šķērītes aiznestu uzasināt pie viena :D

kontaktus redzu iepriekšējā lapā. Laiks man ideāls būtu trešdien laika posmā no plkst. 12-13. vai tad varam runāt?

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kristel
ideāli - tā arī uz 3dienu runājam ...

NormaalsCilveeks (NC)

kristel

NormaalsCilveeks

sarunāts.

kristel
klau man rīt 12mitos toč nuļ:nuļ nisanāks būt uz vietas, jo viena sēnes burka līdz vecrīgai jāaiznes - uz 1niem gan būšu atpakaļ ... zvani - sarunāsim kas un kā ...

NormaalsCilveeks (NC)

Tāks sēne ir "izlaista tautās" un cerams jaunajām saimniecēm labi ieaugs ...

nākošā dalīšana būs kaučkad pēc mēneša ...

NormaalsCilveeks (NC)

Eh, nokaveju :D Ja vel ir kadam risa sene palikusies, loti labprat panemtu apgadiba ;)

Arabella

paturpināšu šeit....manās rokās nonākusi ir rīsa sēne,un šķiet, ka viņai patiks pie manis....

izlasiju visu informāciju ko tante Gugle sniedz par viņu,bet man intresē viena lieta-vai izņemot rozīnes esat viņu barojušas arI ar citiem žāvētajiem augļiem, kas minēti sēnes aprakstā-aprikozes,plūmes utt.Padalieties lūdzu pieredzēPati gribētu pamēģināt arī ar žāvētiem ķiršiem,nu bet tad kad sēne būs tik daudz lai varētu eksperimentēt

anetuxs
zin gadiem ilgi lietojot sēni - vienkārši garšo - ir provēc viskautkas ...

godīgi sakot īpašu garšas atšķirību nejutīsi - rīsa sēnei nav tik bagāta garšu gamma, kā, piemēram, tējas sēnei barojot viskaučkādas tējas

protams, nelielu piegaršu augļu variācijas dos - bet "ierūgušu bērzu sula" būs visa pamats ...

jo augļi kalpo tikai kā katalizators rūgšanas procesam - cita liet ir rūgma krāsa" viens dod dzidrāku cits duļķaināku cits vispār sārti iekrāso ...

NormaalsCilveeks (NC)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15971427