Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Indijas jūras rīsa sēne un tējas sēne

babbee

Zuikis
Zuikis
Zuikis

Labdien! Labprāt pieņemtu lološanai indijas rīsa sēni! Vēlams Rīgā vai Ādažos.

Zuikis piedāvājās nosūtīt ar Omnivas starpniecību, tik pats kaut kur nozuda (

nosūtīt ar Omnivas starpniecību
vai izdzīvos?

Domāju ka jā. Trako mīnusu ārā nav, Omniva 24h laikā piegādās. Vēl ir variants Siguldā pa 3euro iegādāties.

Kā glabājat sēni siltajā laikā? Es savas noliku virtuves vēsākajā stūrī, bet tik vai tā ļoti ātri norūgst..

Murrrkšķis

labdien! rimi klētī nopirku kombuču https://dzivibasdzeriens.lv/

to varot arī audzēt un vairot. kā jūs man ieteiktu rīkoties? internetā noskatījos divus variantus - vienkārši ieliet burkā, nostiprināt augšā drāniņu, pēc 7 nedēļām tur būs receklis. citi iesaka - uzvārīt tēju ar cukuru, tad ieliet šo kombuču, pēc 4 nedēļām ievākt recekli.

vai kāda no jums ir audzējusi tieši šo sēni? man ir "tradicionālā", kaut kur lasīju labu atsauksmi par viņu.

patiesībā nezinu arī, ko ar viņu darīt tālāk. izaudzēto recekli likt jaunā burkā ar cukurainu tēju?

Evitucis

Saprotu, ka kombuča ir tā pati tējas sēne. Mēs paši izaudzējām - krūzē atstājām melno tēju ar cukuru un, neatceros pēc cik ilga laika, augšpusē izveidojās tā saucamā tējas sēne. Tad nu šo pārlikām 3 litru burkā.

Papildināts 01.10.2018 00:15:

Burkā ielējām melno tēju ar cukuru un tad to recekli likām iekšā. Esot arī nedaudz jāielej klāt no vecās tējas, jo tas ir kā ieraugs.

Evita un Anna Šarlote (14.11.2012., 4208 g un 57 cm)

http://lb1m.lilypie.com/0HASp2.png?hbUvVucS

Murrrkšķis

Evitucis

jā, kombuča ir tā pati tējas sēne, tikai no kaut kādiem seniem un smalkiem ieraugiem

tad darīšu tā - pusi izdzeršu (kopā ar meitu, jo viņai ļoti gribas zināt, kas tur ir), otru pusi ieliešu burkā ar saldinātu tēju! un pēc kāda mēneša atnākšu pastāstīt, kā man gāja

Spider
Mierīgi izdzīvos

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15971427