Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Slimību cēloņi Dabiskās Higiēnas skolas skatījumā

aizkraukliite

aizkraukliite

Šajā diskusijā runāsim par slimību patiesajiem cēloņiem Dabiskās Higiēnas skolas skatījumā.

Iesākumam īss pārstāts par to, ko Dabiskās Higiēnas skola māca par iekaisumiem. Papildliteratūra šeit.

Tādēļ arī pārcēlu Jeanette jautājumu no vakcīnu tēmas uz šo jauno tēmu, jo jautājums vairs neattiecas tikai šauri uz vakcināciju.

Jeanette
par vīrusu izraisītiem, biežiem obstruktīviem/astmātiskiem bronhītiem bērniem
Vīrusi NEKAD nav slimību cēloņi (kaut arī oficiālā medicīna apgalvo pretējo). Vīrusi ir tikai mirušo šūnu daļas...

Bronhīts, tāpat kā rinīts, laringīts, faringīts, artrīts, prostatīts, uretrīts, cistīts, un vēl gara rinda diagnožu, kas beidzas ar "-īts", ir IEKAISUMS. Jebkura iekaisuma cēlonis ir ķīmiskas, mehāniskas vai termiskas dabas akūts vai hronisks kairinājums, kā rezultā iet bojā kairinātās šūnas. Iekaisuma vietā organisms vienlaikus veic divas darbības: attīra iekaisušo vietu no piesārņojuma (mirušajām šūnām) un veido jaunas šūnas mirušo vietā. Attīrīšanas procesu palīdz veikt baktērijas, kuru uzduvems ir kompleksus mirušus organiskos savienojumus pārstrādāt vienkāršākos elementos un sagatavot izvadīšanai, ko veic limfas sistēma. Atjaunošanas procesā galvenā loma ir pastiprinātai asiņu piegādei, kas nodrošina skābekli un barības vielas jaunu šūnu veidošanās procesam. Abu šo procesu ārējās izpausmes ir paaugstināta lokāla vai vispārēja temperatūra (bakteriālie procesi, palielin;ata sins cirkulācija) un piepampums iekaisuma vietā (dēļ papildus piegādātajiem šķdrumiem iekaisušajai vietai).

Ja organismā dēļ nepareizas ēšanas (bioloģiski neizmantojama pārtika, pārēšanās, ēsana nelaikā), gremošanas problēmēm (nepilnīga sagremošana vai negremošana) vai enerģijas trūkuma (kam var būt entie iemesli, tai skaitā arī visi augšminētie emocionāli-psiholoģiskie) uzkrājas piesārņojums un sasnoedz kaut kādu kritisko robežu - organisms uzrīko ekstremālākus attīrīšanās pasākumus, izmantojot jau vairs ne parastos attīrīšanās ceļus (ar fekālijām, sviedriem), bet gan izmantojot citas organisma daļas, piem., iekšējās vai ārējās organisma virsmas - dažādu orgānu vai iekšējo "satiksmes" ceļu gļotādas, kā arī ādu. Kad caur vienu lokalizētu vietu pastiprināti tiek izmests piesārņojums (kas ir skābs), tad tas rada ķīmisku kairinājumu attiecīgajos audos, radot diagnozes no sērijas atr izskaņu "-īts": tas ir pilnīgi viens un tas pats process, tikai dažādās organisma vietās. Nosaucot tos par dažādām slimībām un administrējot katram iekaisumam citādāku ārstēšanu, mediķi pieļauj visrupjāko kļūdu; iekaisuma gadījumā ir vajadzīga organisma attīrīšana un tālāka nepiesārņošana, gremošanas normalizēšana, un enerģijas atjaunošana - resp., cēloņu likvidēšana.

attiecībā uz klepu Siņeļņikovs norāda uz troksni ģimenē, bet, ja ģimenē viss ir ok)?

Siņeļņikova, L.Vīlmas, L.Heijas un tamlīdzīgas grāmatas runā tikai par daļu no slimību cēloņiem - emocionāli-psiholoģiskajiem un garīgajiem, pie tam arī iedodot tikai ievirzi domāšanai, nevis receptes pielāgošanai katram individuālajam gadījuma. Taču uz slimības cēloņiem ir jāraugās daudz plašāk un kompleksāk: emocionāli-psiholoģisko cēloņu diapazons katrai slimībai var būt daudz plašāks, nekā minētajās grāmatās norādīts, un jāskatās arī uz cilvēka dzīvesveidu, vides apstākļiem, mediakamentu un vakcīnu lietošanas iespējamām sekām un daudziem citiem komponentiem, kas summējoties veido slimību.

Mainīja aizkraukliite, 09.05.2010 17:30:29

Saudzējiet savus bērnus no mediķu neinformētības vakcinācijas jautājumos!

Garais klepus vispār nav infekcijas slimība, bet gan problēma, kam pamatā ir nervu stāvoklis.

Interesanti, mana jaunkundze atrāvās garo klepu, kad piedzima mazā māsa, maybe tas bija veids, kā stresu izrādīja.

Jeanette
Tagad jau zinu, ka vakcīnu sastāvā esošās vielas var provocēt obstruktīvus bronhītus.... bet, kā cīnīties??

Jā, nu man ar astmu un bronhītiem slimoja tikai potētie bērni, nepotētie tādu zvēru nepazīst.
kā cīnīties, nu kompleksi, ar veselīgu dzīvesveidu garīgā, dvēseliskā un fiziskā plānā
(es savējiem izveicu rūdīšanos, pārtikas nomaiņu, mierīgāku gaisotni ikdienā (gan mājās, gan ārpus), interesantu hobiju, un svētdienas skola + citi kristīgi pasākumi). Jāsaka, ka viens vēl nav pilnīgā normā, kādreiz vēl saslimst (gan reizi gadā, ne vairs 8 reizes). Viņam arī nervu sistēma paspēja no potēm ciest vairāk.
Aizdomājos par to zeolite, bet man, ja godīgi, liekas nereāli, ka kāds brīnumlīdzeklis varētu būt Bet pamēģināt jau varētu, agrāk par potēm iepiķots daudz vairāk, kā tas preparāts maksā.

river is my world

iekaisuma gadījumā ir vajadzīga organisma attīrīšana un tālāka nepiesārņošana, gremošanas normalizēšana, un enerģijas atjaunošana - resp., cēloņu likvidēšana.
varbūt dažos teikumos ir iespējams ieteikt rekomendācijas kā cīnīties piem. ar klepu

paaugstinātas temp. nav, tikais iesnas un klepus kas dāzkārt atklepojas, bet citu dienu ir rejošs.

iespēju robežās esam atteikušies no piena produktiem, 'gaļas' produkti- cīsiņi, sard. vispār netiek lietoti. dzer daudz zāļu tējas, sildam kājas un krūtis, bet sajūta, ka klepus mazumā neiet, lai gan arī briesmīgāks nepaliek

river
lūdzu, pastāsti, kādu pārtiku ēd tavi bērni. cik saprotu, viņi ir vismaz četri!!!:)

esmu jau nogurusi no tā, cik viens mazs bērns, kuram nupat palicis gads, var slimot-biežiem obstruktīviem/astmātiskiem bronhītiem, nu jau ar diagnozi astma. un vēl vairāk man kremt tas, ka apkārtējie sāk pīt psihosomātiku iekšā. visi tik gudri, tādi profesori, runā par problēmām ģimenē, atmosfēru, gaisotni, runā par lietām, kuras nevaru atspēkot, un kuras viņi nevar pierādīt. bet vainu jau kādam ir jāuzveļ. nu davai tad mammai un tētim. man tā vien liekas, ka tā psihosomātika bieži vien tiek pievilkta aiz matiem klāt, brīžos, kad mediķi vairs nejēdz izskaidrot, kas un kāpēc notiek fiziskajā līmenī, kurā, manuprāt, lielākā daļa problēmu tomēr rodas. bet konkrētajā brīdī, fizisko pusi man ir grūtāk sakārtot nekā garīgo.

asandra

manaam paliidzeeja alvejas sula ar medu un citronu, alveja vispaar vajadziiga katra maajaa.

Iegoglejot var ieguut daudz info, kur un kam noderiiga shii sula.

Glamurnaja Gloria

L. Heiju esmu lasiijusi, mamma vienaa kriizes peridodaa aizraavaas ar taada veida literatuuru un es aiz intereses iemetu aci. ;) Diez kaa ir jaasasviestojas, lai ko taadu atziitu par +/- sakariigu. aizkraukliite tas nav domaats kaa apvainojums, man tieshaam tas interesee- vai ir kaut viena dziives joma par ko Tev buutu liidziigi uzskati kaa lielaakajai daljai cilveeku? :) Vai ir kaut kas ko Tu vari dariit taapat kaa visi paareejie normalie cilveeki, piemeeram iegaadaaties apgheerbu vai meebeles, iekaartot maaju, izklaideeties utml.? :) Vai arii meebelju izkaartojumu maajaa pakaarto debespushu energhijas straavojumam, apgheerba kraasas izveelies atbilstoshi savas veseliibas un rakstura vaajajiem un stiprjaiem punktiem utml? :) Nebriinies par manu interesi, pati zini ka es iipashs gadiijums. ;)

When I'm good, I'm very very good. When I'm bad, I'm even better.

sapnits7
tev CP

jacobiina

mani bērni ikdienā NEēd pusfabrikātus, E piedevas, saldumus (izņemot šokolādi :D ) un gaļu, nedzer burbuļūdeņus. Ēd dārzeņus, augļus, graudaugus, piena produktus, olas, riekstus.
Man gribētos, lai mēs varētu atļauties būt vegāni svaigēdāji, pagaidām nevaram. Bet pamatīgs uzlabojums veselības ziņā notika jau brīdī, kad atteicos barot ģimeni ar ķīmiju, arī medikamentiem. Ar ab ārstēti bronhīti un sāpošas ausis atkārtojās reizi mēnesī, kad saņēmos drosmi iztikt bez ab un pārgāju uz tēju, parafīnu un sālsvannām, rezultāti bija apbrīnojami. Ak, jā, ja kāds taisās slimot, piena produkti tam arī momentā tiek noņemti no ēdienkartes.
Vēl astmātiķim ļoti no svara bija fiziskas aktivitātes svaigā gaisā un rūdīšanās. Kopš "astmātiķis" peld, pūš pūšamos instrumentus un basām kājām vienos šortos ik rītu ziemā jož pa sniegu un vārtās, inhalatori mūsmājās nav bijuši, klepus kā tāds arī.
Tas pats bērns ar alerģiju pret suņiem un kaķiem pašlaik nakšņo ar minētiem dzīvniekiem vienā gultā :D

Par atmosfēru un gaisotni... bērni ir ļoti piesaistīti mātei, kamēr es biju nedroša savos lēmumos, baidijos paļauties uz savu intuīciju un nebiju tāpēc ar sevi apmierināta, tas viss ietekmēja noteikti arī bērnu veselību, kopš esmu salīdzinoši harmoniska, viss ir citādāk. Btw, kāds nopietnāks mans iekšējs kašķis vēl arvien spēj provocēt kāda saslimšanu, kurš nu tajā brīdī uz mani vairāk noskaņojies.

Vispār nevar visu "vainu" novelt tikai uz vienu sfēru, tas viss nav atdalāms. Pilnīgi mierīgi var būt, ka cilvēks pārtiek no čipšiem, bet ir šausmīgi harmonisks un no veselības aš staro, vai otrādi, vecāku varas nomākts vegāns svaigēdājs, kuram atņemts prieks baudīt pārtiku, nīkst ārā.

Tā nu es cenšos ķert to ideālo līdzsvaru konkrētai dienai. Mājās mums drazu ēdiens nemēdz būt, bet, ja ir ciemiņi vai paši ciemojamies, nekontrolēju, ko manējie sabāž mutē, labs noskaņojums ir to vērts :)

river is my world

river
paldies:)

river

Vēl astmātiķim ļoti no svara bija fiziskas aktivitātes svaigā gaisā un rūdīšanās.
Manam dēlam, šķiet, atkal otrādāk. Uzlabojumi parādījās, kad es beidzu ar viņu kopā doties svaigā gaisā dabā pie pirmās iespējas. Kad ļāvu savam tehniķim tupēt istabā arī brīvdienās un labāk likt lego, nekā skraidīt pa mežiem, jo psiholoģiski tā mājās tupēšana viņam bija vajadzīga vairāk nekā svaigs gaiss. ;) Tā ka arī šajā jomā, domājams, viss ir individuāli, kā kuram bērnam. Tā ka šim Pilnīgi mierīgi var būt, ka cilvēks pārtiek no čipšiem, bet ir šausmīgi harmonisks un no veselības aš staro, vai otrādi, vecāku varas nomākts vegāns svaigēdājs, kuram atņemts prieks baudīt pārtiku, nīkst ārā pilnīgi piekrītu.

Mēs esam laimīgi vienmēr, bet ne vienmēr to zinām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15972131