Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

13 dienu diēta

eski

Taa_Tur

eski
nu tad jaa.. maneejais droshvien nemeegjinaatu staaties starp mani un manu izsalkumu! :)

rimchikaa ir spinaati :/ es tur pat aisberg salaatus nevareeju nopirkt pirms nedeeljas! :)

davai, raksti par saviem panaakumiem,. tieshaam intrese nenormaaliigaakaa.. a to es ar apveelusies kaa ponchiks.. shkjiet ka tieshi deel vielmainjas.. jo nedeelju no vietas grauzhot salaatus un uzkozhot saulespukju seeklas, un aktiivaak vazaajoties rinkjii, ne par gramu mazaak nesveru, un shkjiet bikses saraujaas.. :D :D :D

es tik vot saveejo saakumu gribu iekaartot taa ka lai nav trauceeklju pa vidu!

Sāku šo diētu vakar, jo gribu ielīst savās pirmsdzemdību šaurajas biksēs.

pašlaik man 168 cm - 59 kg

Pagaidām izturami, mazliet traucē apziņa, ka pilnībā nedrīkst atkapties no diētas, jo esot veikalā ik pa laikam sagribas kādu šokolādīti, konfekti, a nevar.

Vakar visu dienu nepameta maza izsalkuma sajūta, jo, ka jau visi, esmu pieradusi panašķēties starp ēdienreizēm. Šodien tādas sajūtas nav.

Pagaidam jūtos lieliski un liekas, ka varēsu izturēt :)

Svērsos gan es tikai dietas beigās, lai lieki nepārdzīvotu par katru gramu.

Mainīja lllapsinja, 25.05.2010 11:55:18

Taa_Tur

kāda no jums smeekjee?

Taa_Tur
es nesmēķēju

Es ar' laikam pievienojos Šodien būs pirmā diena. Esmu izdzērusi 2 kafijas bez cukura - ceru, ka tas nekas! Gaidu pusdienas un ceru, ka darba ēdnīcā no brokastīm vēl būs palikušas vārītas olas Šodien neesmu svērusies, bet parametri varētu būt šādi - 1.58m un 56kg. Mērķis - 50kg, bet priecāšos arī par 52 kg.

Papildināts 25.05.2010 12:45:36:

Taa_Tur
, tāpēc bez kožlenes man, gluži, iztikt nesanāks, bet ceru, ka kaitējums nebūs šausmīgs!

Mainīja sas, 25.05.2010 12:55:46

Taa_Tur
jā, šorīt no rīta dabūju. Bet pagājušo nedēļ nebija spinātu, jo diētu gribēju sākt jau 5dien. Laikam daudzi uz tās sēž, ka deficīts. Man ja dārziņā kādu 3 centimetru augstumā arī aug.

Papildināts 25.05.2010 13:41:40:

ņO RĪTA DOMĒJU, KĀ AT ES IZTURĒŠU ar kafijas jrūzi līdz pusdienām, bet tīri normāli. Šodien pusdienas tikai tagad sanāk īet ēst. Iešu grauzt salātus ar tomātu un olām.

Papildināts 25.05.2010 13:41:55:

Taa_Tur
es nesmēķēju.

Skaistākais mirklis ir šobrīd, jo tas ir!!!

Taa_Tur

nu es peec idejas katru dienu no riita liidz pusdienaam ar kafijas kruuzi vai divaam veederaa dziivojos.. taa ka man ar liekas ka tur nekaa traka nav..

bet vot tie spinaati tach nav garshiigi,, vai ne?? (es svaigaa veidaa vinjus neesu eedusi)

man liekas ka smeekjeetaajiem ir vieglaak iztureet jebkaadu dieetu! kaa ienaak galvaa doma par eeshanu, uzvelc duumu un uz stundu doma pazuud.. protams taa var normaali iedziivoties kunjgja chuulaas... bet nu jaa.. es bijusii smeekjeetaaja.. liekas ka seedeet uz dieetas buutu vieglaak ja smeekjeetu! :) bet tas nekas.. ja jau juus divas nesmeekjeetaajs varat, tad es jau gan jau ka arii varu! :)

eski
Varu padalīties savā pieredzē. Šo diētu izturēju pirms apmēram 2 gadiem. Nometu 7kg. Lai cik traki neizklausītos...

1)Neievēroju tos anomāli striktos noteikumus - tāpat gan košļenes košļāju, gan kādu tic tac mutē iemetu. Kas vēl... Nu no baltas kafijas ik pa laikam arī neatteicos. Gaļas gabala lielumu vienmēr vadījos apmēram tik, cik liela ir viena vistas fileja. Dažreiz spinātus aizvietoju ar lapu salātiem. 4.dienā, kad tas kausētais siers bija jāēd, kuģis jau laikam bija sarāvies, gandrīz apvēmos viņu ēdot, pusi izmetu ārā.

2)Otra pozitīvā dīvainība - neskatoties, ka svars tika zaudēts strauji, nekas man gadus 2 nenāca atpakaļ. Tikai grūtniecības laikā saku pieņemties svarā...

Tā mana pieredze ar šo diētu!

Mainīja Evelinna, 25.05.2010 13:57:41

Taa_Tur
Es agrāk vispār brokastis needu, bet tad sevi pieradināju un pēdējā laikā jau bez brokastim nevaru.

Spināti izrādās nemaz nav pretīgi. Garšo līdzīgi salātiem, pat nav tik izteikti. Es sākumā jau gribēju aizvietot ar salātiem, bet spināti uzlabo gremošanas darbību. Tā, ka ja tev garšo lapu salāti, spināti arī garšos.

ES spinātiem un tomāta sataisīju salātus un pielēju klāt tējkaroti citrona sulas. Vispār pusdienu rezultātā es pārēdos, priekš manis 2 olas ir par daudz, bet + vēl salāti.

Skaistākais mirklis ir šobrīd, jo tas ir!!!

es šo diētu beidzu 4 nedēļas atpakaļ, biju 69 kg, 170cm, nometu 6 kg, ievēroju visus norādījumus, iespējams, ka citreiz par daudz gaļu apēdu (ja bija rakstīts 1 gb., tad man bija šad tad 2gb.:), bet pārējā nekādas atkāpes

mans ieteikums, pēc diētas beigšanas arī turpmāk ieturēties, man gribējās pārbaudīt vai tiešām ir tā kā raksta': pēc tam ēd ko gribi, kg neatgriezīsies, absolūtas muļķības, tiklīdz ieiet vecās sliedēs viss ir atpakaļ, ņemiet to vērā (tiesa, šobrīd maz kustos, nav nekādas fiz.aktivitātes), mazliet žēl, ka tik ātri viss atgriezās t.i. 4 kg,

bet vispār ļoti viegla diēta, pirmo reizi mūžā izturēju diētu, jo nejutu izsalkumu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16083180