Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

13 dienu diēta

eski

Zilspukuzirnis

Otrā diena gandrīz galā. Apņēmos nesvērties līdz pat pašai pēdējai dienai. Ūdens vietā dzeru augļu/zāļu tēju bez cukura.

Tik domāju... kas tie salāti ar eļļu un citronu ir? Pliki zaļie lapu salāti? Vai, piemēram, burkānu-kāpostu salāti? Šobrīd ēdu tādus plikus un zaļus ar citronu. Ehh.

Sveikas!Visas kaut kur pazudušas,kā jums iet?Esmu tikusi līdz 65,esmu apmierināta,nebija nemaz tik traki,tagad tik jānotur vai vēl labāk ,vēl lēnām kaut ko drusku jānomet.Tam gan es neticu,ka svars nenāk atpakaļ,domāju,ja nav kustību un saprātīgas ēšanas,tad tās ir muļķības,bet nu var jau būt,ka es kļūdos,dzīvosim un redzēsim.

Turēšu īkšķus par visām jaunpienācējām,lai krīt ātri un viegli.

Ikse

Nu, beidziet sevi mocīt ar šo murgaino diētu? Nu, kāda mārrutka pēc jums sevi tā jāmoka?Ja var ēst normāli un tajā pašā laikā tievēt.

Nav iespējams vienmēr būt varonim, taču vienmēr paliek iespēja būt cilvēkam / Gēte/

Sveikas

Pašreiz kāda ietur šo diētu?

Laurisimo

makita
Čau! Dilstošais sākas nakamnedēļ...sāksim???

Papildināts 09.01.2020 16:26:

Pagooglējos...angļu valodā nedaudz atšķiras. Meklēju, jo neticēju, ka 7.dienā vakariņās ir NEKAS

Šis variants man iepatikās, bet laikam nebūs īsts:

DAY 7

• Breakfast: Lemon tea
  • Lunch: Grilled steak & fruit
  • Dinner: Anything (even if its not on this list)!!!

otrs ir šādi:

DAY 7:
Breakfast: 1 cup of unsweetened tea
Lunch: nothing (drink lot of water, it helps!)
Dinner: 200 g lamb steak + 1 apple

Domāju, līdz 17.01 sagatavot sarakstus, plānu un aidā. Esmu ļoooti slinka diētu piekopēja, vienmēr atrodas kas tāds, kas liek atkāpties...diemžēl.

Sveikas, man šai diētai jau pagāja 8 diena - 5kg. Bet jau gaļa ar salātiem apnika. Nezinu vai labi vai nē, bet saēdios svaigus skābēts kāpostus. Ceru ka kg turpinās kristies.

Papildināts 18.01.2020 21:10:

Apetīte ir mazinājusies ļoti, ēst gandrīz negribas. 7 dienā bez vakariņām varēju mierīgi iztikt.

Laurisimo

1.diena - 81.5

2.diena - 80.2 ( - 1.3)

Trešā dienā neesmu vēl svērusies, esmu ciemos. Vakar bija viegli noturēties, kad citi ēda visādus gardumus. Grūtāk ir citiem pateikt, kāpēc neēd un klausīties visā, ko saka.

Tas dilstošais laikam neliek arī gribēt ēst daudz. Bet varbūt tie tik pesteļi

Man pirmās divas dienas ļoti daudz kritās svars, tad uzkāpa un tagad krītas ļoti lēnām

Laurisimo

Iiinese
Jā, krītas diezgan. Gan jau uz ūdens rēķina.

3.diena un jau - 2.1

Izturēju 3 dienas, tad norāvos

Bet esmu gatava sākt no jauna.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16083180