Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

13 dienu diēta

eski

Laurisimo

makita
Nu neko, nebija Tavs laiks

Man vēl 3 atlikušas. Pieriebies tikai tas, ka nevar snakstīties Lai arī iekrita laikā, kad nav daudz svētku, tāpat bija 3 pārbaudījumi raksturam. Izturēju. Muskuļos jūtams vājums. Paldies Dievam nesāpēja galva, no kā baidījos. Ja jutu tuvojamies, dzēru ūdeni pa maziem malkiem un gāju staigāt.

Iepriekš brīnījos, kā var sašķebināt kausētais siers. Pirmās karotes likās woooow..bet jā, uz beigām tiešām šķebina.

10.diena un ir -4.5 kg!

Laurisimo

kopā -5.2kg

Kā jau šajā diskusijā minēja, tad 14 dienā labāk nesaēsties. Es apēdu sen kāroto picu. Un viss. vēders nesaprot, ko dabūjis un aizgāja ciet

Veiksmi, kuras tik sāk!

diena

Es vakar nekavējoties sāku! Kkā nevar dabūt pirms/pēc svētku liekos kg. Cerams, izdosies! vajag nomīnusot kādus 5-7 kg.

ruuceeja

Vakar uzsāku

Man šodien 12. diena.

Sākuma svars 77,5 kg uz šorītu 72,5 kg

No pirmdienas sāku dzīvi pēc freshlife28 yotoob kanālā. Skatos klipiņus jau nedēļu, ļoti motivējoši.

Maza atskaitīte.

Jau mēneis ir pagājis un jūtos ļoti labi. Mans svars uz šodienu ir 67 kg.

Katru dienu cenšos ātrā solī noiet 6 līdz 7 km, ēdu mazām porcijāsm 3-4 reizes dienā. Kādu retu reizi palutinu sevi ar kaut ko garšīgu. Dzeru ūdeni ap 1,5l līdz 2l. Dažreiz nedēļas nogalēs iedzeru sauso baltvīnu.

Sāku sev patikt,jūtos arvien labāk, nedomāju apstāties. Mana dzīves kvalitāte ir uzlabojusies, manas domas ir skaidras, vairs nejūtos nogurusi. Galvu ļoti labi attīra manas garās pastaigas. Jūtos labi.

Šī diēta bija labs sākums turpmākajam, man patīk mana jaunā dzīve.

Man ir 42. gadi un sajūta, ka viss vēl ir priekšā

ruuceeja

Varbūt kāda vēlās sastādīt dietas kompāniju tuvākajam 13 dienām?

Laima.Laima

Ruuceeja, ar kuru dienu domājat sākt?

Arī vēlos pievienoties.

Laima.Laima

Es domāju ar rītdienu uzsākt! Mani gan biedē rīta cēliens, nezinu, vai varēšu sagaidīt pusdienas, taču esmu nolēmusi ar rītdienu sākt! Pagaidām valsts svētkus neplānoju svinēt, ja nu vienīgi kādi plāni nemainās

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16083180