Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

13 dienu diēta

eski

Evelinna
, Malacis, Es arī ceru, ka man tā palīdzēs, atgūt iepriekšējo formu.

mAN ŠĪ DIĒTA IEPATIKĀS, JO nevajag badoties un var normāli paēst.

Papildināts 25.05.2010 14:07:49:

lllapsinja
Turies. ES vakar no skapja izvilku savas mīļākās džinsas, kurās vairs nelienu un ceru, ka r;ēgojoties acu priekšā tās man dos stimulu.

Skaistākais mirklis ir šobrīd, jo tas ir!!!

Taa_Tur

vot! a ripo tikai kg vai arii izmeeri arii?

es jau driiz paarkaapshu 38 izmeera robezhas.. skatos uz savaam dreebeem ko vel rudenii neesaaju un raudu- leljlju dreebiites..

es pa paares meeneshiem no 32-34 uz 38-40 uzbarojusies, atmetu piipeet un saaku eest! lai gan tagad jociigi.. grauzhu liesu paiku, praktiski bez junk food, pieduros pie salaatiem un burkaaniem, aktiivaak vazaajos apkaart, bet nu nekaa, tikai +izmeers un kg.. kad biju siika spichka ar cigareti zobos eedu tikai mcdonaldu hesiiti, bulkas, normaali dzeeru alinjus, i besijos ka beernu nodaljaa jaapeerk dreebes..

es tagad iedomaaties nevaru ka varu buut tieva.. ja nekad nebuutu bijusi 34 izmeera iipashniece, iespeejams taa nesaceptos!..

ehh.. rauj jumtu nost! :(

Man pāris jaut.:

1) ar ko var aizvietot spinātus un brokoļus? Man jau izlasot vārdu "spināts" nolaižas rokas vispār ko sākt.

2) ko nozīmē "salāti ar eļļu un citronu"? Kādi salāti? Lapu salāti? Vai eļļas vietā nav labāks kefīrs?

3) kā lai apēd gaļu, kas gatavota bez garšvielām? :)

vectra

1.Nezinu gan ar ko viņus var aizstāt, pavisam nevari dabūt iekšā? Svaigi jau ir garšīgi. Nezinu gan kā būs ar tiem vārītajiem. Nevajag jau daudz, vari pati variēt ar daudzumu.

2.Ar salātiem es daru tā, ka Rimi pērku tos salātus pakās. Pus paka ir vienai ēdienreizei. Pieleju mazliet olīveļļas un piespiežu citrona sulu. Domaju ka olīveļļa ir labak neka kefīrs. Un diētas pamatdoma jau ir neatkāpties no uzrakstītā.

3. Īstenībā pati nebiju gaidījusi cik šāda gaļa ir garšīga. man varbūt vēl plusā spēlē fakts, ka gaļa ir ekoloģiska pa taisno no laukiem vesta nevis veikalā pirkta. Pasutinu gaļu uz pannas ūdenī zem vāka kamēr gatava un tad apcepu, lai ir smuka brūna garoziņa. Gaļa sulīga un smmuki bez eļļas gatava.

Vot baida mani sodienas vakariņas...naturālā jogurta vietā ņemu Bio lakto, kas man negaršo. Diemžēl nav izvēles.

Taa_Tur

vectra
:) domaaju ka peetersiilji un dilles un kaut kaadas citas zaljas lapas neietekmees neko dieetaa.. domaaju ka tas vairaak teemeets uz saali, etikji, vegetaam un taadiem briinumiem :D

eljlju vajag organismam lai uzsuuktos visi vitamiini, kas shkjiist eljljaa.. ir stulbi domaat ka ja dieeta tad ne kripatas tauku.. :) laba oliveljlja nekad nav kaiteejusi nevienai dieetai! :)

salaati, jaa.. buutiibaa salaats ir lapa.. ir tik shausmiigi daudz to lapu.. ka uhh.. man vajagdzeeja kaadas 2 ned, lai iechekotu, kas man labaak garsho! :)

a par spinaatiem un brokoljiem neko speciaali nepateikshu.. spinaatos ljoti daudz dzelzs.. mosh taapeec ielikts tajaa dieetaa.. neez..

lllapsinja
Taa_Tur
Paldies. Varbūt morāli nobriedīšu. Kā reiz 4-5 kg dikti jau nu gribētos nomest...

Taa_Tur

vectra
tu briesti, briesti! vinjas beigs, skatiisimies kaadu rezultaati un tad mees seediisimies uz taas dieetas :) (es saveejo saakt plaanoju 5.06)

vectra
bet spinātiem jau garša līdzīga lapu salātiem. Pat neitrālāka. Nezinu, tikai kā ar vaŗītajiem. Es saprotu, ka salāti ir domāti lapu salati, kāpostu salāti, gurķi. Un labāk tiešām tējkarote eļlas.

Papildināts 25.05.2010 15:32:46:

Taa_Tur
Tu sāc plānot kā reiz kad mēs beigsim, man pē'dejā diena 6.06.Ja rezultātu nebūs, tad nevajadzēs sevi mocīt.

Taa_Tur

eski
nu bet! :) man patiik plaanot visu! so.. sanaak taa ka laiciigi jau jaasaplaano gan ieshana uz veikalu gan eest gatavoshana gan sev gan citiem, gan izvairiishanaas no kaardinaajumiem.. :)

Taa_Tur
Un pirms diētas labi saēstis kārdinājumus, lai tie vēlāk nekārdina!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16083180